دسته‌بندی نشده

ایلان ماسک مدعی است که SBF بیش از یک میلیارد دلار به دموکرات ها کمک کرده است


تلاش‌های رسانه‌های جریان اصلی برای خنثی کردن کلاهبرداری‌های مرتکب شده توسط مدیر عامل FTX سام بانکمن-فرید (SBF) در متقاعد کردن جامعه ارزهای دیجیتال و کارآفرینان نتیجه خوبی نداشت.
در عوض، کمپین اطلاعات نادرست با تلاش ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا برای قرار دادن توییتر به عنوان “دقیق ترین منبع اطلاعات” برخورد کرد.
پس از مشاهده نرم‌افزاری قانونی که به SBF به دلیل سوء استفاده از وجوه کاربران و شیوه‌های سرمایه‌گذاری مشکوک از طریق شرکت‌های تجاری Alameda Research و FTX اعطا شد، جهان هنوز نتوانسته است بر شوک غلبه کند.
ویل مانیدیس، مدیر عامل ScienceIO، یک پلتفرم داده مراقبت های بهداشتی، خاطرنشان کرد که SBF با اهدای 40 میلیون دلار به افراد مناسب برای رهایی از دزدی بیش از 10 میلیارد دلار، “بالاترین تجارت ROI در تمام دوران” را ایجاد کرد.
از سوی دیگر، ماسک ادعا کرد که SBF بیش از یک میلیارد دلار به نامزدهای دموکرات کمک کرده است که بسیار بیشتر از مبلغ فاش شده علنی 40 میلیون دلار است. SBF قبلاً اعتراف کرده بود که به حزب دموکرات کمک های مالی در پشتی انجام داده است.
رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده، ماکسین واترز، دموکرات، و پاتریک مک هنری، عضو ارشد جمهوری خواه، از SBF درخواست کرده اند تا در جلسه تحقیقاتی که برای 13 دسامبر برنامه ریزی شده است، حاضر شود.
جامعه کریپتو آشکارا از روایت‌های پولی که سعی می‌کنند SBF را در نور خوبی نشان دهند، انتقاد می‌کند. آخرین واکنش منفی مربوط به مصاحبه های SBF در نیویورک تایمز DealBook Summit و مصاحبه های صبح بخیر آمریکا است.
SBF در جریان “تور عذرخواهی” با خبرگزاری ها صحبت می کرد، خود را قربانی به تصویر می کشید و در پایان مورد تشویق قرار گرفت. تماشای مصاحبه SBF به نوعی شبیه تماشای مستند کیسی آنتونی است.
آنها بسیار مکانیکی هستند، آنها در تحویل خود بسیار غیر معتبر هستند. اگر احساسی داشته باشید، اصلاً باعث کاهش سرعت افراد می شود. نحوه بیان آن یک موضوع ذهنی جداگانه است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا