دسته‌بندی نشده

مردی به دلیل ادعای معدن کریپتو که در زیر یک مدرسه پنهان شده بود، دستگیر شد

یک کارگر سابق تأسیسات که گفته می‌شود عملیات استخراج رمزارز را در فضای خزنده مدرسه ماساچوست راه‌اندازی کرده بود، پس از غیبت در جلسه دادگاه برنامه‌ریزی‌شده برای پاسخگویی به اتهامات، بازداشت می‌شود.

بنا به گزارش رسانه ها، ندیم نحاس قرار بود در 23 فوریه به اتهام تخریب یک مدرسه و استفاده تقلبی از برق محاکمه شود.

(( یک کارمند سابق شهر متهم به اجرای ‘عملیات استخراج ارزهای دیجیتال’ خارج از دبیرستان Cohasset است.
حکم نکول نوعی حکم است که در صورت عدم حضور شخصی در دادگاه یا اجرای دستور توسط دادگاه صادر می‌شود و به مأموران مجری قانون اجازه می‌دهد فرد را دستگیر کنند.))

ناهاس که گفته می‌شود قبلاً در بخش تاسیسات شهر کوهاست، ماساچوست، ایالات متحده کار می‌کرده است، گفته می‌شود که برق به ارزش تقریباً 18000 دلار را به سرقت برده است تا بتواند عملیات استخراج کریپتو خود را بین 28 آوریل تا 14 دسامبر تامین کند. 2021.

اسناد دادگاه نشان می دهد که شهر محاسبه شده Nahas – از نورول (او برای شهر Cohasset در بخش تاسیسات کار می کرد) ظاهراً 17492.57 دلار برق را به سرقت برده است زیرا رایانه ها کار خود را 24/7 در نزدیکی اتاق دیگ بخار در زیرزمین انجام می دادند.

طبق گزارش‌ها، پلیس محلی ابتدا در دسامبر 2021 در مورد این عملیات مطلع شد، پس از اینکه مدیر تأسیسات Cohasset متوجه رایانه‌ها، سیم‌کشی و کانال‌هایی شد که با توجه به اینکه در یک فضای خزنده در نزدیکی دیگ‌خانه مدرسه قرار داشتند، ظاهراً نامناسب به نظر می‌رسیدند.

در مجموع 11 کامپیوتر در آنجا پیدا شد و نحاس پس از سه ماه تحقیقات به عنوان مظنون شناسایی شد. ناهاس در مارس 2022 از سمت خود در شهر کوهاست استعفا داد.

مطمئنا این اولین بار نیست که شخصی به سرقت برق به منظور استخراج ارز دیجیتال متهم می شود.

در جولای 2021، مقامات مالزیایی 1.2 میلیون دلار بیت کوین را نابود کردند. کل های معدنی که از ساکنانی که برق معدن را می دزدیدند، مصادره شد.

یک سال قبل، در آگوست 2020، مقامات بلغارستانی دو مرد را به دلیل استخراج غیرقانونی بیش از 1.5 میلیون دلار برق برای راه اندازی دو مزرعه ماینینگ کریپتو دستگیر کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا