دسته‌بندی نشده

آلبرایت کپیتال از شکایت علیه آزمایشگاه های Terraform و Do Kwon صرف نظر کرد

بر اساس اعلامیه اخراج داوطلبانه ای که در 9 ژانویه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده ارسال شد، آلبرایت کپیتال از شکایت خود علیه آزمایشگاه های Terraform و بنیانگذار آن دو کوون صرف نظر کرده است. با استفاده از استیبل کوین، UST، به عنوان یک «طرح پونزی» («RICO») عمل کنید.

سو ژو، یکی از بنیانگذاران Three Arrows Capital (3AC) این اخراج را در توییتر منتشر کرد و گفت:

کنجکاو است که چقدر طول می کشد تا رسانه های رمزنگاری درباره این اخراج داوطلبانه ناگهانی اقدام گروهی علیه بنیاد لونا و سرمایه گذاران لونا گزارش دهند.

زو قبلاً ادعا کرده بود که ورشکستگی 3AC تا حدی ناشی از سقوط UST بوده است. این دعوی بدون پیش داوری رد شد، به این معنی که شاکی این اختیار را دارد که در صورت تمایل آن را مجدداً در آینده مطرح کند.

دلار آمریکا (UST) یک استیبل کوین الگوریتمی بود که توسط آزمایشگاه‌های Terraform ایجاد شد. این در شبکه Terra اجرا شد که سکه اصلی آن LUNA بود. UST توسط مبلغ معادل دلاری LUNA به عنوان وثیقه پشتیبانی می شد و قرار بود هر سکه UST در بازار ثانویه به 1 دلار ثابت شود. با این حال، ارزش LUNA در ماه مه سقوط کرد و باعث شد UST تحت وثیقه قرار گیرد. در نتیجه UST میخ خود را از دست داد و اکنون فقط 0.02 دلار برای هر سکه ارزش دارد.

مقامات کره جنوبی در ماه سپتامبر حکم بازداشت Kwon را صادر کردند و این شرکت با شکایت های متعددی مبنی بر اینکه UST یک کلاهبرداری بوده است، مواجه شده است. در این شکایت خاص ادعا شده بود که UST “مشمول یک طرح Ponzi است که تنها با تقاضای UST ایجاد شده توسط بازده بیش از حد Anchor تداوم یافته است.” اما اکنون این دعوی توسط شاکی رد شده

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا