دسته‌بندی نشده

معاملات خود را ارتقا دهید: BingX از آپدیت های پیشرفته پرپچوال فیوچرز رونمایی می کند.

BingX، یک صرافی جهانی ارزهای دیجیتال پیشرو، مشتاق است که از سه ویژگی پیشرفته با هدف افزایش تجربه معاملاتی کاربر در Perpetual Futures پرده برداری کند. این ارتقاها شامل مکانیسم قیمت دوگانه، قیمت تضمینی و معاملات سیگنال ارتقا یافته است که همگی برای ارائه انعطاف‌پذیری و منصفانه و قابلیت‌های معاملات حرفه‌ای به کاربران BingX طراحی شده‌اند.

مکانیسم قیمت دوگانه:

مکانیسم قیمت دوگانه برای تضمین معاملات منصفانه و محافظت از کاربران در برابر شرایط غیرعادی بازار که ممکن است منجر به انحلال اجباری شود، طراحی شده است. نوسانات بازار می تواند به طور قابل توجهی شکاف بین قیمت بازار و قیمت نقدینگی را افزایش دهد و منجر به نقدینگی های اجباری گسترده شود. BingX در جستجوی شرایط بازی برابر، مکانیسم قیمت دوگانه را برای خنثی کردن نوسانات بازار و محافظت از کاربران BingX از ضررهای احتمالی اتخاذ می کند. این اقدام نه تنها محیط معاملاتی منصفانه را تضمین می کند، بلکه اعتبار کل صنعت ارزهای دیجیتال را نیز تقویت می کند.

مکانیسم قیمت دوگانه با معرفی دو قیمت، یعنی mark price  و last price، برای محاسبه سود و زیان تحقق نیافته (PnL) پوزیشن های باز کاربر کار می‌کند. زمانی که Last Price به طور قابل توجهی از Mark Price انحراف داشته باشد، وارد عمل می شود. در چنین مواردی، مکانیزم قیمت محرک انحلال را برای پوزیشن های کاربر بر اساس Mark Price به جای آخرین قیمت تنظیم می کند.

قیمت تضمینی:

برای مبارزه با مشکلات لغزش در هنگام سفارشات برنامه ریزی شده و توقف ضرر، BingX قیمت تضمین شده (GTD) را راه اندازی می کند که بر اساس ویژگی قبلی تضمین شده توقف ضرر ساخته شده است. پس از فعال‌سازی، مکانیسم GTD تضمین می‌کند که پوزیشن های کاربران با قیمت از پیش تعیین‌شده‌شان اجرا می‌شوند و از آن‌ها در برابر ضررهای غیرضروری حتی در میان نوسانات شدید بازار محافظت می‌کند. این عملکرد انحصاری اولین صنعت نقدینگی بی نظیری را در اختیار کاربران قرار می دهد و یک محیط معاملاتی برتر و با نقدینگی بالا ایجاد می کند.

معاملات سیگنال ارتقا یافته:

در یک ابتکار انحصاری، BingX Trading سیگنال ارتقا یافته را معرفی می‌کند و به کاربران امکان دسترسی یکپارچه به استراتژی خودکار را که از TradingView تا سفارش‌های دائمی در BingX دنبال می‌شود، می‌دهد. با این پیشرفت، BingX نه تنها سفارش ساده را ارائه می دهد، بلکه از دستورالعمل های مبتنی بر استراتژی پشتیبانی می کند. از مزایای این ویژگی می توان به اتصال مستقیم بین TradingView و BingX، حذف نیاز به ادغام های API اضافی، دسترسی به معاملات کوانت برای همه کاربران و استفاده رایگان نامحدود در BingX اشاره کرد. این دستورالعمل‌های استراتژی انعطاف‌پذیر، کاربران را قادر می‌سازد تا معاملات را در طول فرآیند سفارشی‌سازی و تنظیم کنند و تجربه کاربرپسند بی‌نظیری را ارائه دهند.

الویسکو کارینگتون، مدیر روابط عمومی و ارتباطات BingX، بر اهمیت این ارتقاها تاکید کرد و اظهار داشت: “BingX همچنان متعهد به ارائه یک مزیت رقابتی برای کاربران خود با معرفی مداوم ویژگی های پیشگامانه و حرفه ای است که تجربه معاملات کریپتو را ارتقا می دهد. همه این آخرین ویژگی ها راه‌اندازی‌ها بر تعهد ما به نوآوری و تمرکز بر کاربر تأکید می‌کند. با به‌روزرسانی‌های اخیر در معاملات پرپچوال فیوچرز ، BingX پوزیشن خود را به عنوان یک پلتفرم پیشگام که کاربران را با ابزارهای پیشرفته برای موفقیت توانمند می‌کند، مستحکم می‌کند.»

درباره صرافی BingX

BingX یک صرافی ارز دیجیتال پیشرو است که با بیش از 5 میلیون کاربر خدمات معاملاتی نقطه ای، مشتقات، کپی ترید و شبکه اجتماعی را به بیش از 100 کشور و منطقه در سراسر جهان ارائه می دهد. BingX همچنان به ارتباط کاربران با معامله گران حرفه ای و پلتفرم به روشی ایمن و نوآورانه ادامه می دهد.

فرهاد دهقان

طراح گرافیک و وب، مسلط به نرم افزارهای ادوبی فتوشاپ، ایلاستریتور، پریمیر، افترافکت، ایکس دی، ایندیزاین / طراح رابط کاربری UI/UX / طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی / مدلسازی سه بعدی بازی و انیمیشن / متاورس / NFT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا