دسته‌بندی نشده

شرکت سرمایه گذاری رمزارز CoinShares برای اولین بار در نزدک استکهلم معامله می کند

شرکت بزرگ سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال CoinShares در نزدک استکهلم، بورس اوراق بهادار اولیه کشورهای شمال اروپا، تجارت خود را آغاز کرده است.

CoinShares به طور رسمی در 19 دسامبر، اولین روز معامله در بازار اصلی نزدک استکهلم، با شروع معاملات سهام CoinShares در بورس تحت علامت CS، اعلام کرد.

آخرین معاملات اولیه نشان دهنده تغییر محل عرضه سهام CoinShares است. پیش از این، سهام CS در بازار نزدک اول شمال، یک بورس جایگزین برای شرکت‌های کوچک و متوسط ​​در اروپا معامله می‌شد. CoinShares برای اولین بار با فهرست کردن سهام خود در Nasdaq First North Growth Market در مارس 2021 عمومی شد.

بر اساس آخرین اطلاعیه، هیچ عرضه یا انتشار سهام جدیدی در رابطه با پذیرفته شدن سهام CoinShares برای معامله در نزدک استکهلم وجود ندارد.

این شرکت خاطرنشان کرد: سهامداران CoinShares نیازی به هیچ اقدامی در رابطه با تغییر محل عرضه ندارند.

به گفته Jean-Marie Mognetti، مدیر عامل CoinShares، هدف تغییر در محل معاملات، تأکید بر تعهد شرکت به توسعه شرکت به «گروه سرمایه‌گذاری و تجارت دارایی دیجیتال با خدمات کامل» است. او بیان کرد:

ما معتقدیم که تغییر در محل عرضه به ما این امکان را می دهد که از افزایش دید و قرار گرفتن در معرض سرمایه گذاران بهره مند شویم و در عین حال از جاه طلبی ما برای رشد سهم خود در بازار حمایت کنیم.
آدام کوستیال، رئیس فهرست های اروپایی نزدک، نسبت به “فرصت های فزاینده” این فهرست ابراز اطمینان کرد. کوستیال افزود: “ما مشتاقانه منتظر رشد و توسعه بیشتر شرکت با حمایت افزایش دید سرمایه گذاران و قرار گرفتن در معرض بین المللی در جامعه کریپتوفاننس هستیم.”

عرضه اولیه CoinShares در مارس 2021 با قیمت ثابت 44.9 کرون سوئد (SEK) یا 5.3 دلار به ازای هر سهم انجام شد. بر اساس داده‌های TradingView، سهام CS در آوریل 2021 به 115 کرون یا 11 دلار رسید و به تدریج در حال کاهش است.
سهام CS با 21 کرون (2 دلار) معامله می‌شود که حدود 2 درصد از زمان شروع معاملات در نزدک استکهلم کاهش یافته است.
تغییر محل داد و ستد CoinShares در بحبوحه بحران جاری بازار ارزهای دیجیتال که ناشی از شکست صرافی ارزهای دیجیتال FTX است، رخ می دهد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، CoinShares به دلیل قرار گرفتن محدود این شرکت در صرافی FTX به طور قابل توجهی تحت تأثیر سرایت FTX قرار نگرفته است. CoinShares گفت که قرار گرفتن در معرض کلی آن با FTX بالغ بر 31.5 میلیون دلار است و اطمینان می دهد که وضعیت مالی شرکت همچنان قوی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا