دسته‌بندی نشده

استیبل کوین های مرتبط با FTX در حال حرکت هستند و 145 میلیون دلار به صرافی های رمزنگاری منتقل شده است

در میان تحقیقات متعدد در حال انجام، FTX به جابجایی وجوه ادامه می دهد. آدرس‌های مربوط به صرافی شکست خورده رمزارز، حدود 145 میلیون دلار استیبل کوین را به پلتفرم‌های مختلف منتقل کردند.

همانطور که Lookonchain در 14 مارس مشاهده کرد، سه کیف پول مرتبط با FTX و شرکت تابعه آن، Alameda Research، 69.64 میلیون Tether را جابجا کردند.
ذخایر Tether به کیف پول‌های نگهبانی در پلتفرم‌هایی مانند Coinbase، Binance و Kraken رفته است. تمام وجوه در USDC به یک کیف پول نگهبانی Coinbase منتقل شد.

هر دو FTX و Alameda در حال بازیابی دارایی ها هستند زیرا با درخواست هایی برای بازگرداندن وجوه به گروه های مختلف سرمایه گذار مواجه هستند. به گفته اندی دیتدریک، وکیل FTX، تا ژانویه 2023، صرافی مشکل دار رمزارزها قبلاً 5 میلیارد دلار پول نقد و ارزهای دیجیتال مایع را بازیابی کرده بود. با این حال، کل بدهی های آن بیش از 8.8 میلیارد دلار است.

آخرین به روز رسانی در پرونده ورشکستگی FTX زمانی منتشر شد که قرارداد جدیدی با یک شرکت متعلق به دولت ابوظبی منعقد شده بود. Alameda Research باقی مانده سهام خود در شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Sequoia Capital را به مبلغ 45 میلیون دلار به صندوق دارایی دولتی ابوظبی فروخت.

در ماه مارس، Alameda Research شکایتی علیه Grayscale Investments در دادگاه سلطنتی در دلاور ثبت کرد. بر اساس بیانیه ای، این دعوا به دنبال «باز کردن ارزش ۹ میلیارد دلاری یا بیشتر برای سهامداران Grayscale Bitcoin و Ethereum Trusts و تحقق بیش از یک چهارم میلیارد دلار ارزش دارایی برای مشتریان و طلبکاران FTX Debtors» است.

با انباشته شدن پرونده ها علیه FTX، برخی از شاکیان درخواست تجمیع دعاوی علیه صرافی ورشکسته را داشتند. با این حال، در 8 مارس، یک قاضی درخواست تلفیق را رد کرد و تاکید کرد که متهمان هنوز اجازه پاسخگویی به آنها را نداده اند. ژاکلین کورلی، قاضی منطقه ای ایالات متحده اخیراً درخواست ادغام پنج شکایت کلاسی پیشنهادی علیه FTX را رد کرد.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا