دسته‌بندی نشده

بهترین سایت های فریلنسری ارز دیجیتال

کریپتوکارنسی در میان چند دولت جهان مورد توجه قرار گرفته است و این روزها بسیاری از جاها آن را به عنوان یک ارز قانونی برای پردازش تراکنش های روزانه می پذیرند. زمان زیادی بود که سایت های فریلنسری ارز دیجیتال شروع به پرداخت با ارزهای دیجیتال کردند.

فناوری غیرمتمرکز بلاک چین سازماندهی، مدیریت و پرداخت به فریلنسرها را با کمک قراردادهای کاری دیجیتال آسان‌تر می‌کند. اگرچه اقتصاد هنوز به طور قابل‌توجهی به پرداخت‌های ارز دیجیتال تغییر نکرده است، چند درگاه آزاد قانونی آنلاین این پذیرش را هدایت می‌کنند. در اینجا نگاهی به برخی از این پورتال ها و نحوه عملکرد آنها می اندازیم.

کسب درآمد با سایت های فریلنسری ارز دیجیتال

همانطور که اقتصاد دیجیتال رشد می کند، ارز دیجیتال روش های پرداخت امن و بدون مرز را ارائه می دهد. در اینجا برخی از بهترین سایت های فریلنسری ارز دیجیتال وجود دارد که با ارزهای دیجیتال پرداخت می کنند.

گرفتن پروژه در LaborX و پرداخت با کریپتو

laborx سایت فریلنسری ارز دیجیتال

LaborX که توسط شرکت استرالیایی بلاک چین Chrono.tech تأسیس شده است، یک بازار آنلاین جهانی است که میزبان مشاغل آزاد، تسک های کوتاه مدت و فرصت های شغلی دائمی است که پرداخت با ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد. مشتریان و فریلنسرها که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده اند، می توانند برای اطمینان از پرداخت روان و محافظت از کار، قراردادهای قراردادهای هوشمند را امضا کنند.

شما باید با یک ایمیل ثبت نام کنید، چه به عنوان فریلنسر یا یک کارفرما. استفاده از این پلتفرم رایگان است، با کارمزد استاندارد 5% در هر کاری برای فریلنسرها و 1% در هر کاری برای مشتریان. شغل ها و حرفه ها به دسته هایی مانند Admin، Legal، Translation و غیره طبقه بندی می شوند.

عضویت ممتاز مزایای زیادی را ارائه می‌کند، اما به آسانی کشیدن یک کارت نیست. شما باید توکن های TIME را در قراردادهای هوشمند TimeWarp قفل کنید. برای این کار باید از Poolها بازدید کنید، بلاک چین اصلی خود را انتخاب کنید، و غیره. ایده این است که پذیرش کریپتو را افزایش دهید، کانالی را برای فریلنسرها فراهم کنید تا به صورت آنلاین ایمن کار کنند و استفاده از Chrono.tech را افزایش دهید.

شغل های کریپتویی در Ethlance سایت فریلنسری ارز دیجیتال

ethlance

این پورتال بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است و فایل های منبع آن در سیستم (IPFS) قرار دارد. پرداخت ها با اتر انجام می شود. این بخشی از شبکه district0x است که از برنامه های غیرمتمرکز (DApps) رایگان پشتیبانی می کند.

Ethlance کمیسیونی دریافت نمی کند و برای فریلنسرها و مشتریان رایگان است. می توانید درخواست های نامحدود ارسال کنید، برای مشاغل متعدد درخواست دهید، و پروفایل های متعددی را بر اساس دسته های مختلف ایجاد کنید. با این حال، هر بار که در پایگاه داده Ethlance تغییراتی ایجاد می کنید، هزینه گس اتریوم را می پردازید.

توجه: Ethlance در صورت عدم تحویل یا عدم پرداخت، حفاظت سپرده یا حل اختلاف ارائه نمی کند.

باید افزونه MetaMask Chrome را نصب کنید، که به عنوان دروازه دسترسی به این DApp و ایجاد تغییرات در شبکه عمل می کند. همچنین برای دریافت پول باید در یکی از صرافی های خارجی ارز دیجیتال ثبت نام کنید.

شغل های آزاد بیتکوین در CoinGigs

coingigs سایت فریلنسری ارز دیجیتال

CoinGigs به‌عنوان یک پورتال فریلنسر معمولی عمل می‌کند که از کاربران می‌خواهد ثبت‌نام کنند، شغل ارسال کنند، جستجو کنند و برای انجام کارها درخواست دهند، و پروفایل‌های فریلنسر ایجاد کنند. همچنین برای اطمینان از انتقال امن کار و پول، حفاظت از امانت را به کاربران ارائه می دهد. تنها تفاوتش با سایت های دیگر این است که فریلنسرها فقط با بیت کوین یا بیت کوین کش پول می گیرند و تراکنش های پرداخت بدون مرز را ارائه می دهند.

در اصل برای کمک به کارگران ونزوئلا برای کسب درآمد آنلاین طراحی شده بود که به عنوان Venezuela Workers شناخته می شد، در اوایل سال 2021 به روی مخاطبان سراسر جهان باز شد. این ساده ترین راه برای کسب درآمد آنلاین بیت کوین است. و نیازی به دانش بلاک چین یا ارز دیجیتال ندارد. و فقط باید در این سایت و یک صرافی ارز دیجیتال ثبت نام کنید.

استفاده از این پورتال رایگان است و برای هر کاری 8 درصد کمیسیون دریافت می کند. می‌توانید کارها را در دسته‌های مختلفی مانند سبک زندگی، موسیقی و صدا، ویدیو و انیمیشن، و غیره، علاوه بر کارهای معمولی برنامه‌نویسی و فناوری، و نوشتن و ترجمه بیابید.

Blocklancer سایت سایت فریلنسری ارز دیجیتال اتریوم

blocklancer

Blocklancer سایت شغلی معمولی شماست که سعی می کند جویندگان کار را با ارائه دهندگان کار مطابقت دهد. استثناء کار در اینجا است که دستمزدها با رمزارز پرداخت می شود، و فقط از اتریوم (ETH) پشتیبانی میکند. با این حال، حتی اگر به ETH علاقه ندارید، می توانید آن را به دست آورید و به راحتی آن را به بیت کوین تبدیل کنید.

در اینجا مشاغل مختلفی را پیدا خواهید کرد که بطور قابل توجهی مشاغل رایج هستند. از نوشتن و ترجمه گرفته تا متخصصان ICO و بلاک چین، چیزی برای همه در اینجا وجود دارد.

جالب اینجاست که Blocklancer همچنین گزینه ای دارد که به کاربران اجازه می دهد در میانجیگری اختلافات کمک کنند. این افزوده راهی منحصر به فرد برای ارائه نقشی جزئی در اکوسیستم آنها است که نشان میدهد به “پرداخت با اتر” وفادار هستند.

این سایت شامل تابلوی کار (البته) و یک انجمن ضعیف سازماندهی شده است که تعاملات مناسبی را مشاهده می کند. اگر قصد استفاده از Blocklancer را دارید، به ازای هر کنسرتی که از طریق پلتفرم به دست می‌آید، 3 درصد شارژ کنید.

کاریابی در بلاکچین با CryptoGigs

cryptogigs سایت فریلنسری ارز دیجیتال

Cryptogigs یک پورتال ساده است که همه پیشنهادات شغلی و پست های خدمات را در یک صفحه فهرست می کند. برای ارسال پیام به سایر کاربران باید در پورتال ثبت نام کنید. این شما را به هیچ ارز دیجیتال محدود نمی‌کند، زیرا می‌توانید از ارزهای دیجیتال برتر مانند بیت‌کوین، اتریوم، ریپل و غیره استفاده و کسب درآمد کنید.

این پلتفرم هنوز در مراحل اولیه خود است و چیزی جز ایجاد شغل یا پیشنهاد خدمات شما، انتشار آن در وب سایت و گپ زدن با مشتریان بالقوه یا مترجمان آزاد وجود ندارد. علاوه بر گرد هم آوردن دو طرف، از نظر محافظت از پرداخت، حل اختلاف یا تراکنش های ایمن چیز زیادی ارائه نمی دهد.

شما مسئول اطمینان از دریافت پول خود هستید، زیرا پرداخت‌ها در پلتفرم پردازش نمی‌شوند. هنوز به دنبال توسعه خدمات کیف پول است، اما در حال حاضر ارائه نمی دهد.

شروع کار و پرداخت با کریپتو

قبل از اینکه تصمیم بگیرید می خواهید از طریق ارز دیجیتال پول دریافت کنید، باید اصول اولیه را بیاموزید. با این حال نگران نباشید، تنها چیزی که برای پرداخت به بیت کوین نیاز دارید، دریافت بهترین کیف پول رمزنگاری برای این کار است.

مهمتر از آن، شما باید کمی اطلاعات در مورد ارزهای دیجیتال داشته باشید تا فریب نخورید. فریب اعداد بزرگی که امروزه بسیاری از ارزهای رمزپایه نشان می دهند، آسان است. مطمئن شوید که دقیقاً می دانید که این مقدار در واحد پول محلی شما چقدر است.

مواردی که باید در مورد اولین شغل بیت کوین خود بدانید عبارتند از:

 • افزایش امنیت دارایی های رمزنگاری خود
 • میانگین نرخ ارز برای ارز دیجیتال انتخابی شما
 • چالش های احتمالی در تبدیل کریپتو به ارز محلی شما
 • هزینه های مربوط به نقل و انتقالات رمزنگاری شده (این ممکن است بسته به کیف پول و صرافی و شبکه بلاکچین متفاوت باشد)

افکار نهایی، سایت فریلنسری ارز دیجیتال

دریافت پول با کریپتو می تواند یک رویا باشد. مانند بسیاری از ابزارهای دیگر برای کسب دستمزد، شما می توانید بین مشاغل تمام وقت یا صرفاً بخشی از یک شغل را انتخاب کنید. شروع آن نیز نسبتاً ساده است.

تنها چیزی که نیاز دارید کیف پول رمزنگاری قدیمی قابل اعتماد و شغل مناسب و متناسب با مهارت های شما است.

صرافی اکسولو

فرهاد دهقان

طراح گرافیک و وب، مسلط به نرم افزارهای ادوبی فتوشاپ، ایلاستریتور، پریمیر، افترافکت، ایکس دی، ایندیزاین / طراح رابط کاربری UI/UX / طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی / مدلسازی سه بعدی بازی و انیمیشن / متاورس / NFT

نوشته های مشابه

‫7 دیدگاه

 1. سلام من با سایت laborx کار کردم ولی موقع پرداخت میگن باید مبلغ 50دلار واریز کنی چرا

  1. من 50 دلار و واریز کردم بعد 150 دلار خواستن دیدم کلاه برداری 5000 دلار کار کرده بودم البته از طریق تلگرام بود که در laborx پیشنهاد داده بود.

 2. استفاده از این سایتها برای ایرانیان امکان پذیره یا اینکه تحریمها رو رعایت میکنن؟

  1. سلام و روز بخیر

   بله امکان پذیره ولی باید از سایت های همیار پرداخت استفاده کنید

   موفق باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا