دسته‌بندی نشده

معامله گر ارز دیجیتال 3 میلیارد دلاری هنوز با مادرش زندگی می کند

بر اساس سوابق عمومی، یک سرمایه‌گذار 25 ساله کریپتو که در سال 2021 تقریباً 2 میلیارد دلار (3 میلیارد دلار استرالیا) کریپتو معامله می‌کرد، امپراتوری کریپتو خود را از آسایش خانه والدینش در سیدنی استرالیا اداره کرد.

اسلحه جوان مورد بحث، دارن نگوین، در مورد دستاورد تجارت کوچک خود، PO Street Capital صحبت نکرده است، اما مقاله 2 ژانویه در The Australian آن را از طریق پرونده های عمومی برجسته کرد.

طبق پرونده‌های کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه‌گذاری استرالیا (ASIC)، کسب‌وکار کریپتو نگوین که در خانه والدینش در گیلدفورد، سیدنی ثبت شده است، 10.41 میلیون دلار استرالیا سود پس از مالیات را برای سال مالی منتهی به 30 ژوئن 2021 به ارمغان آورد.

این از مجموع معاملات ارزهای دیجیتال به ارزش 2.98 میلیارد دلار استرالیا در دوره 12 ماهه حاصل شده است.

این افزایش بسیار زیادی نسبت به برداشت های سال قبل نگوین بود که در سال 2020 به حدود 692182 دلار استرالیا رسید.

حسابرسان PO Street Capital نوشتند که نتایج نشان می دهد سود خالص او در سال 2021 نسبت به سال قبل 1404.12 درصد افزایش یافته است.

طبق اسناد، PO Street Capital در ژوئن 2021 به ارزش 4.3 میلیون دلار استرالیا ذخایر کوتاه مدت داشت، در کنار وام 1.3 میلیون دلاری استرالیا که در حال بازپرداخت به نگوین بود، اما هیچ بدهی دیگری در دفاتر خود نداشت.

نگوین همچنین 873200 دلار استرالیا سود سهام از سود آن سال دریافت کرد.

گزارش The Australian نشان می دهد که این نشان می دهد که PO Street Capital برای انجام چنین حجم بالایی از معاملات با 3 میلیارد دلار استرالیا سرمایه گذاری شده است، اگرچه این نشریه معاملات اهرمی را به معادله اضافه نکرده است، که احتمالاً حجم بالایی بوده است. مشارکت کننده در افزایش حجم معاملات
خانواده در مورد تجارت کریپتو که توسط نگوین اداره می شود سکوت کرده اند و مادرش از اظهار نظر در مورد آنچه در مورد فعالیت معاملاتی زیر سقف او می دانسته خودداری کرده است.

در همین حال، نگوین در مورد کسب و کار خود، از جمله استراتژی های معاملاتی خود و نحوه عملکرد PO Street Capital در سال مالی گذشته که در 30 ژوئن به پایان رسید، صحبت کرده است.

شایان ذکر است، افزایش شدید عملکرد PO Street Capital در سال 2021 با افزایش قیمت ارزهای دیجیتال بین 1 ژوئیه 2020 تا 30 ژوئن 2021 همزمان شد. به عنوان مثال، بیت کوین
با این حال، با توجه به افت بازارها از آن زمان، مشخص نیست که چگونه این امر بر Nguyen و PO Street Capital تأثیر گذاشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا