دسته‌بندی نشده

مایک نووگراتز Helios را یک خرید متحول کننده برای Galaxy می نامد

مایک نووگراتز، مدیرعامل هلدینگ دیجیتال گلکسی، معامله ماینینگ هلیوس را «خریدی متحول کننده» برای این شرکت خوانده است، زیرا در تلاش است تا قرار گرفتن در معرض بخش استخراج بیت کوین را افزایش دهد. خرید 65 میلیون دلاری شرکت سرمایه گذاری کریپتو از تاسیسات معدنی شاخص Argo Blockchain در 28 دسامبر به عنوان بخشی از اقدام شدید Argo برای جلوگیری از ورشکستگی اعلام شد. نووگراتز در توییتی درباره این معامله در 29 دسامبر تاکید کرد که گلکسی به آینده بلندمدت بیت کوین معتقد است.و این شرکت به افزایش ابتکارات معدنی خود ادامه خواهد داد و میگوید:

«بازارهای خرس برای ساخت و ساز هستند. ما به بیت کوین معتقدیم و انتظار داریم که ماینرهای کم هزینه در طول زمان برنده شوند. Helios یک خرید متحول کننده است که توانایی ها و خدمات ماینینگ ما را در ادامه ساختن برای آینده غیرمتمرکز گسترش می دهد.
از زمانی که استخراج بیت کوین را در سه ماهه اول 2021 آغاز کردیم، ماینرهای خود را به ارائه دهندگان هاست برون سپاری کردیم. اما ما همیشه این ایده را داشتیم که قابلیت های استخراج خود را به صورت عمودی یکپارچه کنیم.
مدیرعامل گلکسی با توضیح بیشتر این معامله، بیان کرد که این شرکت یک “تز” خاص در مورد نحوه رویکرد به بخش معدن دارد: “الکتریسیته کم هزینه، یک تیم بسیار کارآمد” و “خرید ارزان ماینرهای ASIC”.

او گفت: این یک دستورالعمل برای موفقیت در استخراج است، حتی زمانی که نرخ هش افزایش می‌یابد.

داده‌های اخیر از Hashrat Index نشان می‌دهد که قیمت استخراج‌کننده بیت کوین ASIC در پایین‌ترین سطحی است که حداقل از سال 2021 تاکنون مشاهده نشده است، به طوری که کارآمدترین ماینرهای ASIC شاهد کاهش 86.8 درصدی قیمت‌های خود نسبت به اوج خود در می 2021 هستند.

Galaxy دارای پنج خط تجاری در تجارت، مدیریت دارایی، استخراج ارز دیجیتال، سرمایه گذاری های مخاطره آمیز و بانکداری سرمایه گذاری است. بر اساس وب سایت آن، در حال حاضر دارایی به ارزش 1.9 میلیارد دلار تحت مدیریت است.

همانطور که مطرح است، Galaxy عمدتا از خدمات میزبانی برای عملیات استخراج خود استفاده کرده است. با این حال، Novogratz خاطرنشان می کند که داشتن ظرفیت 200 مگاوات (MW) Helios نه تنها به شرکت اجازه می دهد ماینرها را در سایت خود اجرا کند، بلکه برای دیگران نیز میزبانی می کند.

Helios به طور بالقوه توانایی مقیاس پذیری زیادی دارد تا آن را به یکی از بزرگترین ماینرهای بازار تبدیل کند. بلاک چین آرگو قبلاً در ماه می امسال اعلام کرد که برنامه‌هایی برای افزایش ظرفیت الکتریکی به 800 مگاوات در «سال‌های آینده» دارد.

در آن زمان، این شرکت همچنین گفت که انتظار دارد هلیوس تا پایان سال به ظرفیت استخراج BTC.5.5 در ثانیه دست یابد، با پتانسیل این که در نهایت به 20 EH/s برسد.

به نظر می رسد که گلکسی در میان بازار نزولی سال 2022 مقداری پول نقد دارد، با توجه به اینکه در کنار خرید، وام مالی 35 میلیون دلاری به آرگو بلاک چین نیز داده است.
این اقدام همچنین یک کودتای دیگر را از اوایل این ماه اضافه می‌کند، زمانی که گلکسی پلتفرم خود نگهبانی کریپتو GK8 را با هزینه‌ای نامشخص خریداری کرد. GK8 به عنوان بخشی از فرآیند ورشکستگی سلسیوس به حراج گذاشته شد، پس از آن که وام دهنده رمزارز منحل شده شرکت را به قیمت 115 میلیون دلار در سال 2021 خرید. دارایی های.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا