دسته‌بندی نشده

خدمات وب آمازون از بهمن شروع میکنند تا راه حل های سازمانی و دولتی را مقیاس کند

این دو شرکت روز چهارشنبه در یک پست وبلاگی اعلام کردند که پلتفرم رایانش ابری، خدمات وب آمازون (AWS) با آوا لبز برای مقیاس‌پذیری پذیرش بلاک چین برای شرکت‌ها، مؤسسات و دولت‌ها همکاری کرده است.

این همکاری با پشتیبانی AWS از زیرساخت Avalanche و اکوسیستم dApp که امکان استقرار گره‌ها را با یک کلیک امکان‌پذیر می‌کند، راه‌اندازی و مدیریت گره‌ها در بلاک چین Avalanche را برای توسعه‌دهندگان آسان‌تر می‌کند.

آوا Labs همچنین قصد دارد استقرار Subnet، یک شبکه در یک شبکه را به AWS Marketplace اضافه کند، که هم افراد و هم مؤسسات را قادر می سازد تا به راحتی زیر شبکه های سفارشی را راه اندازی کنند.

امین گون سیرر، موسس و مدیر عامل آوا لبز: «این یک موهبت بزرگ برای توسعه‌دهندگان فردی و سازمانی بوده است که بتوانند گره‌ها و شبکه‌ها را در جریان پرواز با AWS آزمایش کنند، در هر حوزه قانونی که برای آنها منطقی‌تر است.» ، در پست وبلاگ گفته شده است.

در حالی که همکاری با Ava Labs اولین مشارکت AWS با یک اکوسیستم بلاک چین است، چندین بلاک چین دیگر، از جمله اتریوم و سایر موارد کوچکتر، در حال حاضر از AWS برای تامین انرژی شبکه های خود استفاده می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا