دسته‌بندی نشده

تحقیقات بایننس آشکار می شود

دادستان های ایالات متحده در حال بررسی روابط صندوق های تامینی با صرافی ارزهای دیجیتال Binance به دلیل نقض پولشویی هستند.

به گفته منابع ناشناس به نقل از واشنگتن پست، دفتر دادستانی ایالات متحده در منطقه غربی واشنگتن در سیاتل از شرکت های سرمایه گذاری احضار کرد تا سوابق ارتباطات خود را با بایننس در ماه های گذشته ارائه دهند.

به گفته متخصصان حقوقی، احضاریه‌های ادعا شده به این معنا نیست که دادستان‌ها علیه صرافی رمزارز یا صندوق‌های تامینی اتهام وارد می‌کنند، زیرا مقامات هنوز در حال ارزیابی شواهد و توافق احتمالی با Binance هستند.
بایننس از سال 2018 در ایالات متحده تحت بازرسی قرار دارد، زمانی که دادستان ها شروع به تحقیق در مورد تعدادی از پرونده های مربوط به انتقال وجوه غیرقانونی از طریق صرافی کردند. تخلفات ادعایی شامل انتقال پول بدون مجوز، توطئه پولشویی و نقض تحریم های کیفری است.
قانون رازداری بانکی، صرافی‌های رمزنگاری را که تجارت «قابل توجهی» در ایالات متحده انجام می‌دهند، ملزم می‌کند که در وزارت خزانه‌داری ثبت نام کنند و از مقررات ضد پولشویی پیروی کنند.

پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی بایننس به واشنگتن پست اذعان کرد که این شرکت در سال‌های اول خود رویکرد ضعیفی برای رعایت مقررات داشت، اما سرمایه‌گذاری قابل توجهی در برنامه‌های انطباق انجام داده است.

بایننس برای اینکه از تحریم های جهانی پیروی کند، به انجمن متخصصان تایید شده تحریم ها یا ACSS پیوسته است. در 6 ژانویه، صرافی رمزارز اعلام کرد که تیم پیروی از تحریم‌های آن تحت آموزش صدور گواهینامه در ACSS قرار خواهد گرفت.

انتظار می رود آموزش ACSS به تیم Binance در مورد دستورالعمل های دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده آموزش دهد و آنها را از خطرات بالقوه نقض آگاه کند.

بایننس اخیراً پس از انتقادهایی که به دلیل مقررات‌ناپذیری دریافت کرده بود، به گروه لابی‌کننده رمزارز آمریکا Chamber of Digital Commerce پیوست. این گروه از انواع سیاست های عمومی، از جمله برابری مالیاتی برای دارایی های دیجیتال، مقررات مبارزه با پول شویی/مشتری خود را برای مبادلات رمزنگاری، افزایش وضوح نظارتی برای توکن های امنیتی و تحقیق در مورد ارزهای دیجیتال بانک مرکزی حمایت می کند.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا