دسته‌بندی نشده

بایننس سعی کرد در سال 2018 گری جنسلر را برای روابط نزدیک تر با قانونگذاران ایالات متحده استخدام کند

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال بر اساس پیام‌ها و اسناد سال‌های 2018 و 2020، صرافی بایننس، قبل از اینکه گری جنسلر رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شود، به دنبال استخدام گری جنسلر به عنوان مشاور بود. کارمندان

جنسلر هنگام تدریس در مؤسسه فناوری ماساچوست (MIT) در سال‌های 2018 و 2019 توسط شرکت رمزنگاری مورد نظر قرار گرفت. در آن زمان، او رئیس سابق کمیسیون معاملات آتی کالا نیز بود.

پیام‌های مدیران Binance که توسط روزنامه مشاهده شد نشان می‌دهد که الا ژانگ، رئیس آن زمان بازوی سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز بایننس و هری ژو، یکی از بنیانگذاران شرکت Koi Trading با سرمایه‌گذاری بایننس، در اکتبر 2018 با جنسلر ملاقات کردند. پس از اینکه جنسلر سمت مشاور را رد کرد ژو در چت نوشت:

من مشاهده می کنم که در حالی که گنسلر از استخدام مشاور امتناع کرد، در به اشتراک گذاشتن استراتژی های مجوز سخاوتمندانه عمل کرد.

به گفته یکی از کارمندان بایننس، اگر دموکرات ها در انتخابات 2020 پیروز شوند، جنسلر ‘احتمالاً به کرسی تنظیم کننده بازمی گردد.’ دومین جلسه در مارس 2019 در توکیو بین Gensler و بنیانگذار Binance Changpeng ‘CZ’ Zhao برگزار شد. در آوریل 2021، Gensler رئیس SEC شد.
طبق این روزنامه، چندین شرکت خصوصی با جنسلر تماس گرفتند تا به عنوان مشاور در MIT خدمت کند، که او نپذیرفت.

این گزارش رابطه بین Binance و بازوی آمریکایی آن Binance.US را برجسته می کند. مدیران صرافی از ترس بررسی نظارتی، سال‌ها پیش اقداماتی را برای کاهش ریسک انجام دادند، از جمله راه‌اندازی یک نهاد آمریکایی که درخواست‌های اجرایی و نظارتی را جذب می‌کرد و در نتیجه بایننس را از نظارت نظارتی محافظت می‌کرد.

در ارائه‌ای با عنوان «معاون کردن بایننس از اجرای ایالات متحده»، کارمندان پیشنهاد کردند که بایننس باید یک رابطه «صرفاً قراردادی» با واحد آمریکایی داشته باشد و آن‌ها را به عنوان عملیات جداگانه قرار دهد.

بنا بر گزارش‌ها، بایننس در حال آماده شدن برای مواجهه با جریمه‌ها و جریمه‌ها برای حل و فصل تحقیقات نظارتی و اجرای قانون در ایالات متحده است. پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی بایننس گفت که این شرکت با تنظیم‌کننده‌ها برای رفع مشکلات مربوط به انطباق گذشته کار می‌کند.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا