دسته‌بندی نشده

مدیرعامل SushiSwap توکنومیک های جدیدی را برای نقدینگی و تمرکززدایی پیشنهاد می کند

جرد گری، مدیر عامل صرافی غیرمتمرکز SushiSwap، قصد دارد تا توکنومیک سوشی سواپ را دوباره طراحی کند. این توکن، بر اساس پیشنهادی که در 30 دسامبر در انجمن سوشی معرفی شد.

به عنوان بخشی از مدل جدید توکنومیکس پیشنهادی، ردیف‌های قفل زمانی برای پاداش‌های مبتنی بر انتشار و همچنین مکانیزم سوزاندن توکن و قفل نقدینگی برای حمایت از قیمت معرفی خواهند شد. گری اشاره کرد که هدف توکنومیکس جدید تقویت نقدینگی و تمرکززدایی در پلتفرم، همراه با تقویت «ذخایر خزانه داری برای اطمینان از عملکرد و توسعه مستمر» است.

در مدل پیشنهادی، ارائه‌دهندگان نقدینگی (LPs) 0.05 درصد از درآمد کارمزد سوآپ را دریافت می‌کنند و استخرهای حجم بالاتر بیشترین سهم را دریافت می‌کنند. LP ها همچنین می توانند نقدینگی خود را قفل کنند تا پاداش های مبتنی بر انتشار افزایش یافته را به دست آورند. اما اگر قبل از بلوغ برداشته شود، پاداش‌ها از بین می‌روند و می‌سوزند.

من برای به اشتراک گذاشتن چشم انداز برای مدل جدید توکن @SushiSwap هیجان زده هستم. من یک نوشته مختصر برای دکتر در انجمن سوشی پست کرده ام و کل پیشنهاد را پیوند داده ام.
همچنین، SUSHI سهامدار (xSUSHI) هیچ سهمی از درآمد کارمزد دریافت نمی‌کند، بلکه پاداش‌های مبتنی بر انتشار را در توکن‌های SUSHI دریافت می‌کند. ردیف‌های قفل زمانی برای تعیین پاداش‌های مبتنی بر آلاینده‌ها استفاده می‌شود، با قفل‌های زمانی طولانی‌تر که منجر به پاداش‌های بزرگ‌تر می‌شود. برداشت قبل از سررسید قفل های زمانی مجاز است، اما پاداش ها ضبط و سوزانده می شوند.
صرافی غیرمتمرکز از درصد متغیری از کارمزد سوآپ 0.05% برای بازخرید و سوزاندن توکن SUSHI استفاده خواهد کرد. درصد بر اساس کل سطوح قفل زمانی انتخاب شده تغییر خواهد کرد. در این پیشنهاد اشاره شده است:

از آنجایی که قفل‌های زمانی پس از سررسید پرداخت می‌شوند، اما زمانی که مقدار زیادی از وثیقه قبل از سررسید از بین می‌رود، سوخت‌ها در «زمان واقعی» اتفاق می‌افتد، این اثر کاهش‌دهنده قابل توجهی بر عرضه دارد.

بازطراحی توکنومیک پس از آن صورت گرفت که SushiSwap اعلام کرد کمتر از 1.5 سال باند در خزانه خود باقی مانده است، به این معنی که کسری قابل توجهی دوام عملیاتی بورس را تهدید می کند. همانطور که گزارش شده است، SushiSwap در طول 12 ماه گذشته 30 میلیون دلار از دست دادن مشوق های LP را به دلیل استراتژی انتشار مبتنی بر توکن تجربه کرده است که باعث شد این شرکت مدل جدید توکنومیک را معرفی کند.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا