دسته‌بندی نشده

شاخص NFT عملکرد معاملات کیف پول کلکسیونرها را درجه بندی می کند

از آنجایی که معاملات در بازار نزولی به طور فزاینده ای دشوار می شود، پلتفرم توکن غیرقابل تعویض (NFT) با هدف کاهش بار معامله گران و کمک به آنها برای نگاه دقیق تر به استراتژی های کلکسیونرهای موفق است.

در اطلاعیه ای پلتفرم NFT Upshot گفت که Upshot GMI را راه اندازی کرده است، ابزاری که کیف پول ها را بر اساس عملکرد معاملاتی NFT آنها امتیاز می دهد و طبقه بندی می کند. GMI با الهام گرفتن از زبان عامیانه رمزنگاری WAGMI، مخفف «gonna make it» است، زیرا بر اساس داده‌های موجود در بلاک چین تحلیل می‌کند که کدام کیف پول‌ها قرار است آن را بسازند.
به گفته نیک امونز، مدیرعامل Upshot، این شاخص کیف پول ها را با در نظر گرفتن سودهای تحقق یافته و تحقق نیافته، تعداد تراکنش ها، حجم، NFT ها و NFT های ممتاز و سن کیف پول تجزیه و تحلیل می کند. او توضیح داد که:
ما در حال زیر نظر گرفتن کیف پول‌های NFT هستیم که بیشتر در سراسر جامعه فعال هستند تا روندها را تجزیه و تحلیل کنیم و تصویر واضحی از برنده و باخت دریافت کنیم.
این تیم ادعا کرد که این ویژگی جدید می تواند به معامله گران کمک کند تا ببینند کدام کیف پول ها را از نظر استراتژی های معاملاتی تقلید کنند. علاوه بر این، این تیم همچنین تاکید کرد که این ابزار به طور بالقوه می تواند به وام دهندگان کمک کند تا در ارزیابی و تعیین اینکه آیا باید به یک آدرس کیف پول خاص وام بدهند یا خیر.
در همین حال، با توسعه فراجهان، لمس و بو چیز بزرگ بعدی هستند که در واقعیت مجازی (VR) ادغام می شوند. در نمایشگاه Consumer Electronics 2023، شرکت‌های مختلف متمرکز بر متاورز محصولات جدید خود را به نمایش گذاشتند که ویژگی‌های جدیدی را اضافه می‌کنند که به حس بویایی و لامسه در تجربه VR کمک می‌کند.

در اخبار دیگر، با ادامه زمستان کریپتو، بازار NFT SuperRare اعلام کرد که 30 درصد از کارکنان خود را اخراج می کند. جان کرین، مدیر عامل SuperRare توضیح داد که این شرکت در بازار صعودی قبلی، بیش از حد استخدام کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا