دسته‌بندی نشده

CZ “پیامدهای وجودی” را برای تامین مالی سنتی ضد رمزنگاری پیش بینی می کند

از آنجایی که موسسات سنتی به‌عنوان واکنشی به فروپاشی اکوسیستم در سال 2022، به طور فعال قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال را کاهش می‌دهند، Changpeng ‘CZ’ Zhao، مدیر عامل بایننس معتقد است که این حرکت به طور بالقوه می‌تواند تأثیر منفی بر چنین بازیگران مالی سنتی داشته باشد.

فروپاشی شرکت‌های بزرگ ارزهای دیجیتال، مانند FTX و Terraform Labs، اعتماد سرمایه‌گذاران را کاهش داد و بازار سنتی را وادار کرد تا استراتژی‌های خود را برای ورود به اکوسیستم کریپتو مورد ارزیابی مجدد قرار دهد. در حالی که بی میلی بازیکنان سنتی به عنوان یک عامل بازدارنده برای پذیرش کریپتو در کوتاه مدت است، CZ استدلال می کند که این تصمیم ممکن است در دو دهه آینده نتیجه معکوس داشته باشد.

زیرا آنها واقعاً مانع از پذیرش این فناوری توسط بازیگران مالی سنتی می‌شوند و احتمالاً باعث می‌شوند که آنها از منحنی پذیرش بیشتر عقب بمانند، که ممکن است پیامدهای وجودی برای آنها در مدت 10 تا 20 سال داشته باشد.
طبق گفته CZ، طی 10 تا 20 سال آینده، بازیگران مالی سنتی که تصمیم به کاهش سرعت پذیرش کریپتو می‌کنند، بسیار عقب‌تر از منحنی پذیرش قرار می‌گیرند و بیان می‌کنند که:

عدم پذیرش رمزارزها ممکن است پیامدهای وجودی برای [بازیگران مالی سنتی] در مدت 10 تا 20 سال داشته باشد.
CZ، همراه با دیگر کارآفرینان ارزهای دیجیتال، معتقدند که اقدامات بازیگرانی مانند Sam Bankman-Fried صنعت را چند سال به عقب انداخت، زیرا او گفت: «قانون‌گذاران به درستی این صنعت را بسیار بسیار سخت‌تر بررسی خواهند کرد، که احتمالاً چیز خوبی است. صادقانه بگویم.’

شرط‌بندی بلندمدت CZ بر روی سرنوشت ناظران ارزهای دیجیتال توسط سرمایه‌گذارانی که به آرامی از آسیب‌های روانی سال 2022 بهبود یافته‌اند، حمایت می‌شود. احساسات مثبت کلی با یک روند صعودی آهسته اما مداوم پشتیبانی می‌شود که بیت کوین را بازگردانده است.

در میان اتهامات فزاینده مبنی بر تجارت داخلی، بایننس در مورد سیاست تحمل صفر اطلاع داد. به گفته سخنگو:

هر کارمندی مشمول یک تعلیق 90 روزه برای سرمایه‌گذاری‌هایی است که انجام می‌دهد، و رهبران بایننس موظف هستند هر گونه فعالیت تجاری را به صورت فصلی گزارش کنند.

در سال 2018، سیاست پیشگیری از معاملات داخلی بایننس شامل یک دوره 30 روزه بود که اکنون به 90 روز افزایش یافته است.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا