دسته‌بندی نشده

بای‌بیت دور دوم اخراج‌ها را در سال 2022 اعلام می‌کند تا از بازار نزولی جان سالم به در ببرد

بن ژو، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Bybit، برنامه سازماندهی مجدد را در میان بازار نزولی طولانی مدت اعلام کرد که شامل کاهش شدید نیروی کار است.
بله، بازار نزولی بازیگر بد را از بین می‌برد، اما بازیگران موجود را نیز مجبور می‌کند تا در استراتژی‌های تجاری خود تجدید نظر کنند تا زیان‌های حاصله را جبران کنند.
در این تلاش، صرافی رمزارز Bybit برای دومین بار در سال 2022 اخراج گسترده را اعلام کرد.
بن ژو، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Bybit، برنامه سازماندهی مجدد را در میان بازار نزولی طولانی مدت اعلام کرد که شامل کاهش شدید نیروی کار است.
“کوچک سازی برنامه ریزی شده” بر کارکنان در سراسر هیئت مدیره تأثیر می گذارد:
همه ما از این واقعیت متاسفیم که این سازماندهی مجدد بر بسیاری از دوستان عزیز ما و برخی از قدیمی ترین دوستان ما تأثیر می گذارد.”
کالین وو خبرنگار مستقل تاکید کرد که نسبت اخراج 30 درصد است.
در 20 ژوئن، Bybit بی سر و صدا کارمندان خود را به دلیل رشد ناپایدار اخراج کرد، که از طریق اسناد داخلی فاش شده تأیید شد. تعداد کارمندان Bybit طی 2 سال از چند صد نفر به بیش از 2000 افزایش یافت.
ژو در حین اعلام کاهش نیرو در آینده، قصد خود را برای آسان‌تر کردن فرآیند آفبورد تا حد امکان به اشتراک گذاشت. ژو با توجه به نیاز به بازسازی، گفت:
این مهم است که اطمینان حاصل شود که Bybit ساختار و منابع مناسبی برای کنترل کندی بازار دارد و به اندازه کافی زیرک است تا از فرصت‌های پیش رو استفاده کند.
برای کارمندان آسیب دیده بای بیت، این افشاگری سختی است، اما وو گزارش داد که کارمندان سه ماه حقوق به عنوان غرامت دریافت خواهند کرد.
در 24 نوامبر، Bybit یک صندوق حمایتی 100 میلیون دلاری را راه اندازی کرد تا نقدینگی را برای معامله گران نهادی پس از سقوط FTX فراهم کند.
این صندوق در اختیار بازارسازان واجد شرایط و مؤسسات تجاری با فرکانس بالا قرار گرفت و با نرخ سود 0 درصد توزیع شد.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا