دسته‌بندی نشده

صادرکننده USDC Circle به یکی کردن SPAC با Concord پایان داد.

ناشر USD Coin خاتمه متقابل ادغام پیشنهادی خود را با Concord Acquisition (SPAC) در تاریخ 5 دسامبر اعلام کرد.
این معامله در ژوئیه 2021 با ارزش گذاری اولیه 4.5 میلیارد دلار اعلام شد و سپس در فوریه 2022 زمانی که ارزش Circle به 9 میلیارد دلار رسید، اصلاح شد.
USDC در حال حاضر دومین استیبل کوینه در گردش است که ارزش بازار آن 43 میلیارد دلار است.
طبق مفاد قراردادها، کنکورد تا 10 دسامبر فرصت داشت تا معامله را انجام دهد یا به دنبال رأی سهامداران برای تمدید آن باشد.
با این حال، به نظر می رسد که کنکورد به جای آن، محدودیت زمانی را انتخاب کرده است. همانطور که توسط Jeremy Allaire مدیر عامل Circle گفته شده است:
“کنکورد یک شریک قوی بوده و در طول این فرآیند ارزش افزوده داشته است، و ما همچنان از مشاوره و حمایت باب دایموند و تیم بزرگتر کنکورد بهره مند خواهیم شد.
ما ناامید هستیم که معامله پیشنهادی به پایان رسیده است.
با این حال، تبدیل شدن به یک شرکت عمومی بخشی از استراتژی اصلی Circle برای افزایش اعتماد و شفافیت است، که هرگز مهمتر از این نبوده است.
سیرکل همچنین تکرار کرد که “در سه ماهه سوم سال 2022 با درآمد کل و سود ذخایر 274 میلیون دلاری و درآمد خالص 43 میلیون دلاری سودآور شد.” این شرکت در حال حاضر 400 میلیون دلار پول نقد نامحدود دارد.
در حالی که ذینفعان به طور مستقیم دلیل شکست این معامله را بیان نکردند، زمستان جاری ارزهای دیجیتال منجر به مارپیچی از بازنگری های نزولی برای ارزیابی بسیاری از شرکت ها شده است.
علاوه بر این، ادغام SPAC نیز عملکرد ضعیفی داشته است، به طوری که معیار شاخص IPOX SPAC از زمان رسیدن به بالاترین حد تاریخ در فوریه 2021، بیش از 40 درصد سقوط کرده است. به همین ترتیب، صرافی ارز دیجیتال اسرائیل eToro ادغام SPAC خود را به ارزش 10 میلیارد دلار در ماه جولای پس از یک بازبینی ان را پایان داد.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا