دسته‌بندی نشده

فدراسیون مصرف کنندگان کالیفرنیا تلاش می کند تا شرکت های رمزنگاری را تنظیم کند

فدراسیون مصرف‌کننده کالیفرنیا (CFC)، یک سازمان غیرانتفاعی مدافع حقوق مصرف‌کننده، از لایحه‌ای حمایت کرد که به دنبال مجوز و تنظیم فعالیت‌های مبادلات ارزهای دیجیتال است.

قانونی که خواستار نظارت نظارتی بر کسب‌وکارهای رمزنگاری شده است – قانون دارایی‌های مالی دیجیتال – توسط عضو مجمع، تیموتی گریسون با هدف محافظت از کالیفرنیایی‌ها در برابر مشکلات مالی و تقویت نوآوری مسئولانه معرفی شد. گریسون معتقد است که صدور مجوز گام طبیعی بعدی برای صنعت کریپتو است و افزود:

و به همان اندازه واضح است که تا زمانی که این گام را برداریم، کالیفرنیایی‌ها همچنان در برابر کلاهبرداری‌های مالی رایج و قابل پیشگیری آسیب‌پذیر خواهند بود.»
این دومین تلاش CFC برای مجوز و تنظیم دارایی های دیجیتال و شرکت های ارزهای دیجیتال است. این لایحه (AB 39) برای اولین بار در سال 2022 ارائه شد، اما فرماندار کالیفرنیا گاوین نیوسام آن را وتو کرد.
در صورت تصویب، این لایحه در تاریخ 1 ژانویه 2025 به قانون تبدیل خواهد شد و شهروندان را از تعامل با مشاغل رمزنگاری تا زمانی که ‘معیارهای خاص برآورده نشده اند’ منع می کند. AB 39 به شرکت‌های رمزنگاری تحت اداره حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا مجوز می‌دهد تا از وضوح نظارتی و حفاظت از سرمایه‌گذاران اطمینان حاصل کند.

ورشکستگی‌ها و کلاهبرداری‌های سال گذشته تنها منافع جمعی ما را برای تضمین حمایت‌های اساسی و اساسی از مصرف‌کننده در این بازار تقویت می‌کند، بازاری که تا کنون از نظر رفتار «همه چیز می‌رود» توسط بازیگران کلیدی صنعت ارزهای دیجیتال شبیه غرب وحشی بوده است. رابرت هرل، مدیر اجرایی CFC، ضمن افشای هدف پشت این اقدام، اضافه کرد.

CFC معتقد است اولین جلسه استماع این لایحه در مجمع در ماه آوریل برگزار خواهد شد.
در حالی که سیاستمداران کالیفرنیایی تلاش می‌کنند مقررات رمزنگاری را معرفی کنند، دپارتمان وسایل نقلیه موتوری کالیفرنیا (DMV) دیجیتالی کردن عناوین خودرو و انتقال عنوان را از طریق یک بلاک چین خصوصی Tezos آزمایش می‌کند.

همانطور که گزارش داده شده، طبق گفته آجی گوپتا، مدیر ارشد دیجیتال کالیفرنیا DMV، آژانس می خواهد دفتر کل سایه را طی سه ماه آینده تکمیل کند.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا