دسته‌بندی نشده

بالاگرفتن اختلافات بین مدیر کاردانو و شبکه اتریوم کلاسیک

بر اساس گزارش‌های اخیر، اختلافات بین مدیر عامل کاردانو با مجموعه اتریم کلاسیک افزایش یافته است. گفتنی است در روزهای اخیر یکی از کاربران شبکه اتریوم کلاسیک در پیامی مدیرعامل کاردانو را به شدت مورد انتقاد قرار داد. وی در این پیام چارلز هاسکینسون را به انجام اقداماتی برای کاهش نقدینگی شبکه متهم کرد. گفته می‌شود هاسکینسون اخیرا درخواست گرفتن مالیات 20 درصدی از استخراج کنندگان ارزدیجیتال کرده بود. همین اقدام او موج اعتراض کاربران ارزدیجیتال را برانگیخته است.

پس از پیام این کاربر اتریوم کلاسیک، هاسکینسون به شدت وی را مورد انتقاد قرار داده است. هاسکینسون انتقاد‌های خود را به این کاربر محدود نکرد و به تمام شبکه اتریوم کلاسیک اعتراض کرد.

جالب است بدانید که مدیرعامل کاردانو از شبکه اتریوم در سال 2014 جدا شد. برخی علت خروج وی را از این شبکه اختلاف نظر وی با برخی از مدیران این مجموعه دانسته‌اند. حتی در سال گذشته، هاسکینسون یکی از اعضای مدیریت اتریوم کلاسیک بود. اما بعد از ایجاد پروتکل غیرمتمرکز خزانه داری، برخی اتهامات نسبت به او مطرح گردید.

تمام این اتفاقات در حالی است که اتریوم کلاسیک موفق به رشد بیست درصدی شده است. اتریوم کلاسیک در آخرین ارزش گذاری مرز 40 دلار را رد کرده است.

گفته می‌شود مدیرعامل کاردانو در گذشته بارها به اتریوم کلاسیک کمک کرده است. وی با اشاره به همین کمک‌ها از جامعه اتریوم کلاسیک بخاطر ناسپاسی انتقاد کرد. همچنین هاسکینسون صاحب اکانت رسمی اتریوم کلاسیک در توییتر نیز هست. این موضوع نشان می‌دهد وی نقش مهمی در مدیریت اتریوم کلاسیک ایفا کرده است.

جعفر اطمینان

جعفر اطمینان هستم، متولد مهر سال 71. از کودکی به نوشتن و خلق دنیاهای شگفت انگیز از طریق کلمات علاقه داشتم. علاوه بر اون به مطالعه ی کتاب علاقه دارم و حس میکنم مثل جهان های موازی عمل میکنن و میشه اونها رو کشف کرد. توی دانشگاه تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک ادامه دادم. فرزند هفتم یک خانواده 9 نفره ام و با وجود فراز و نشیب های زندگی، به آینده امیدوارم. در حال حاضر روی نوشتن یک کتاب رمان کار میکنم. با خوندن و نوشتن انگلیسی در حد خوب آشنایی دارم و تا الان بیش از دو میلیون کلمه تولید محتوای متنی سئو شده برای سایت های مختلف انجام دادم. موضوعاتی که تولید محتوا داشتم، در زمینه ی ارزهای دیجیتال، بازار فارکس، پزشکی، مهندسی، گردشگری، صنعت، کسب و کار و کارآفرینی، دیجیتال مارکتینگ، معرفی محصول و برند های مختلف بوده که خوشبختانه، نوشتن در تمام این زمینه ها برام تجربه ای بی نظیر ایجاد کرده. ممنونم از اینکه وقت گذاشتید خوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا