دسته‌بندی نشده

Super Rare درصدی از کارکنان خود را با کاهش رشد در زمستان کریپتو کاهش می دهد.

بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) SuperRare اعلام کرد که 30 درصد از کارکنان خود را کاهش می دهد زیرا مدیر عامل شرکت جان کرین توضیح داد که شرکت به اشتباه در آخرین بازار صعودی بیش از حد استخدام کرده است.

کرین در توییتی در تاریخ 7 ژانویه، اسکرین شات پیام خود را به کانال سوپررار اسلک به اشتراک گذاشت که کاهش 30 درصدی را اعلام کرد و اظهار داشت که «خبر سختی برای به اشتراک گذاشتن دارد».

استارت‌آپ‌ها یک اقدام متعادل کننده برای مدیریت رشد سریع و در عین حال انجام هر کاری برای حفظ منابع محدود هستند. طی روند صعودی اخیر، همگام با بازار رشد کردیم.» وی خاطرنشان کرد:

در ماه‌های اخیر مشخص شده است که این رشد تهاجمی ناپایدار بوده است: ما بیش از حد استخدام کردیم و من مالکیت کامل این اشتباه را به عهده می‌گیرم.»

کرین به طور مشخص مشخص نکرد که چه نوع بسته های تعدیل کار را برای کارمندان اخراج شده دریافت خواهند کرد، اما خاطرنشان کرد که این شرکت “هر کاری از دست ما بر می آید برای کمک به آنها برای انتقال به فرصت های جدید و حمایت از آنها در تلاش های آینده انجام خواهد داد.”
SuperRare یکی از بزرگ‌ترین نام‌ها در این فضا است، اما به ویژه حجم معاملات کمتری نسبت به بازارهای رقیب NFT مانند OpenSea و Magic Eden دارد.

طبق داده‌های DappRadar، SuperRare در 30 روز گذشته بر حجم معاملات 663000 دلاری نظارت داشته است، در حالی که حجم معاملات 30 روزه OpenSea 307 میلیون دلار و Magic Eden 80.1 میلیون دلار است.

این تا حدی به دلیل مدل SuperRare است که بیشتر بر روی هنر، جامعه هنرمندان و آثار هنری تک‌نسخه NFT متمرکز است، در مقابل مدل آواتار تولید شده توسط کامپیوتر که هزاران توکن در یک مجموعه دارد، که در OpenSea و Magic Eden محبوب است.
کرین بیان کرد که علیرغم کاهش رشد در طول بازار خرس کریپتو، SuperRare همچنان بر روی چشم‌انداز اولیه خود برای باز کردن دسترسی بیشتر و قرار گرفتن در معرض هنرمندان دیجیتال متمرکز است.

او در پایان گفت: “ما با باد مخالف روبرو هستیم، بله – اما همچنان که به ساختن چیزی کاملاً جدید ادامه می دهیم، فرصتی باورنکردنی باقی می ماند: یک رنسانس جهانی هنر دیجیتال که شفاف، منصفانه است و هر کسی می تواند از هر کجای دنیا به آن دسترسی داشته باشد.”

کاهش پرسنل سنگین از SuperRare به موجی از شرکت‌های بلاک چین و رمزارزها اضافه می‌کند که در طول زمستان کریپتو کارمندان خود را اخراج کرده‌اند، با گزارش کوین‌تلگراف از حداقل شش شرکت که تنها از اوایل دسامبر 2022 این کار را انجام داده‌اند.

از نظر شرکت‌هایی که اخیراً تعداد سران را کاهش داده‌اند، در 5 ژانویه گزارش شد که وام‌دهنده ارزهای دیجیتال جنسیس 30 درصد از کارکنان خود را اخراج کرد، در حالی که صرافی مشکل دار کریپتو Huobi نیز در 6 ژانویه 20 درصد کاهش را اعلام کرد.

گزارشی از وال استریت ژورنال در این هفته همچنین نشان داد که بانک ایالات متحده Silvergate 40 درصد از کارکنان خود را در نتیجه 8.1 میلیارد دلار فرار بانکی که در واکنش به سقوط FTX در نوامبر ایجاد شد، کاهش داد.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا