دسته‌بندی نشده

شهر لندن، گروه‌های تجاری بریتانیا، اتحاد جدید حمایت از ارز دیجیتال را تشکیل می‌دهند

بر اساس بیانیه‌ای که پنج عضو منتشر کردند، شهر لندن با انجمن‌های تجاری مختلف برای تشکیل مجمع بریتانیا برای ارزهای دیجیتال، اتحادی که از «سیاست‌ها، عملکرد و مقررات بهتر در مورد ارزهای دیجیتال» حمایت می‌کند، همکاری کرده است.

علاوه بر شرکت شهر لندن، نهاد مدیریت شهری شهر، اعضای این انجمن شامل بنیاد پوند دیجیتال، انجمن پرداخت‌ها، CityUK و UK Finance هستند. سه سازمان اخیر گروه‌های ملی حمایت مالی و حرفه‌ای هستند که قبلاً در تحقیقات و حمایت از رمزارزها مشغول بوده‌اند.

اعضای انجمن در یک واکنش گسترده صنعت به تحولات در حوزه رمزنگاری همکاری خواهند کرد. این بیانیه به طور خاص به ارز دیجیتال بانک مرکزی و «رویکرد نظارتی به استیبل کوین‌ها و سایر دارایی‌های دیجیتال با ارزش متغیر» به عنوان حوزه کاری آن اشاره می‌کند. در این بیانیه آمده است:

این گروه به دنبال ایجاد یک محیط امن و مطمئن برای نوآوران برای رشد و جذب سرمایه‌گذاری بین‌المللی در بریتانیا خواهد بود. هدف این گروه کاهش خطرات واقعی و کاهش خطرات درک شده از طریق آموزش و توانایی حمایت از سیاست مناسب و مقررات متناسب خواهد بود.»

این گروه به دنبال «همسوسازی برنامه‌های آموزشی انجمن‌ها و حمایت از سیاست‌ها با چارچوب نظارتی بریتانیا» است تا درک متقابل بین صنعت خدمات مالی بریتانیا و صنعت کریپتو را افزایش دهد. بخشی از ماموریت انجمن جدید همچنین «توسعه اصطلاحات رایج است که تعاریف موجود در این بخش را در یک فرهنگ لغت واحد در بر می گیرد».

بنیاد پوند دیجیتال، انجمن پرداخت‌ها و امور مالی بریتانیا گروه هماهنگی ارزهای دیجیتال صنعت بریتانیا را در ماه ژوئن تشکیل دادند. آن انجمن اهداف مشابهی با انجمن بریتانیا برای ارزهای دیجیتال داشت.

ما فوق‌العاده مفتخریم که یکی از پنج انجمنی هستیم که گرد هم آمده‌ایم تا انجمن ارزهای دیجیتال بریتانیا (FDC) را در کنار شرکت شهر لندن، انجمن پرداخت‌ها، TheCityUK و UK Finance تشکیل دهیم.

انجمن بریتانیا برای ارزهای دیجیتال در حمایت از صنعت کریپتو به گروه هایی مانند CryptoUK و انجمن بلاک چین بریتانیا پیوست. طبق وب سایت آن، CryptoUK نزدیک به 150 عضو انجمن، شرکت و سازمان دارد. انجمن بلاک چین بریتانیا تمرکز بین المللی با اعضایی دارد که شامل دانشگاه ها، انجمن های بلاک چین و سایر گروه های علاقه مند در سراسر جهان می شود.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا