دسته‌بندی نشده

ارز دیجیتال انکر Ankr چیست؟ بازیافت قدرت محاسبات ابری شرکت ها

ارز دیجیتال انکر ankr یکی از جذاب ترین پروژه های تحول آفرین در زمینه استفاده رایانش ابری محاسبه گر برای میزبانی در شبکه های بلاکچین است. در سال های اخیر استفاده رایانش ابری برای افزایش قدرت محاسبات شبکه بلاک چین به یک قاعده تبدیل شده است این در حالی است که شبکه های اصلی مراکز داده و ابرهای خصوصی کاملا بدون استفاده یا کم کار شده اند. اینجاست که پروژه انکر مثه سوپرمن همه رو شگفت زده کرد. در این مقاله با من همراه باشید تا ویژگی های خفن این ارز رو بهتون بگم و ثابت کنم با خریدش آینده قشنگی رو تجربه می کنید. در صورتی که علاقمند به مطالعه تکنیکال و تحلیل این ارز هستید نیز مقاله زیر را مطالعه کنید.

Ankr در یک نگاه

قیمت۰.۰17 دلار
حجم معاملات ۲۴ ساعته601,243,927.92 دلار
مقدار کوین درحال گردش6,996,232,711 ANKR
تعداد کوین کامل10,000,000,000 ANKR
صرافی های معتبربایننس – کوین بیس
رتبه در کوین مارکت کپ81
ارز دیجیتال انکر در یک نگاه

معرفی کامل ارز دیجیتال Ankr

برای اینکه انکر رو بهتون معرفی کنم اول باید یه مقدمه ای واستون ارائه بدم که داستان این پروژه جذاب رو کامل متوجه بشین.

با پیشرفت علم و تکنولوژی، مفهوم رایانش ابری نیز معروف شده، که به عنوان منابع سیستم رایانه ای درخواستی شناخته میشه. اون چیزی که به عنوان موضوع اصلی وجود داره اینه که مراکز داده در محل مشخص و ابرهای خصوصی هستش که به چیزی کاملاً متفاوت تبدیل شده است یعنی چی حالا؟ ادامه رو دنبال کن

ابرهای عمومی (public clouds)

امروزه، شرکت های مختلف با کمک ابرهای عمومی و ارائه دهندگان خدمات ابری جهانی (CSP) مانند Amazon AWS Microsoft Azure و حتی Alibaba هزینه ها را کاهش می دهند و سرعت استقرار را افزایش میدن. با این وجود هر سال، مقدار زیادی از قدرت محاسباتی این شبکه ها بیکار، بدون استفاده و باقی می مونه. Ankr معتقده که قدرت محاسبات ابری نباید بیکار بمونه.

در حال حاضر، مصرف کنندگان و شرکت ها می تونن از درآمد محاسباتی مازاد خود استفاده کنند، چه به صورت دستگاه، مرکز داده از قبل ، ابر خصوصی یا حتی ابر عمومی.

از Ankr میشه برای ایجاد یک محیط تولید استفاده کنیم که از افراد، فرآیندها و فناوری به صورت مقیاس پذیر و بدون گیر افتادن در قراردادهای فروش استفاده کند. حتی فعالیت های سازمانی که به سیستم های قدیمی خود نیاز دارند تا در چارچوب وسیع تری قرار بگیرند، می توانند از Ankr از طریق میزبان های مجازی، مدیریت داده و ابزارهای API باز برای تضمین ایجاد یک محیط تولید استفاده کنند.

“ANKR یک سیستم اقتصادی برای ابر مشترک که توسط نیروی پردازش بیکار هدایت می شود”

Ankr، راه حلی برای اقتصاد ابری مشترک و مجدداً مبتنی بر فناوری بومی Cloud و بلاک چین استوار است و از انواع مختلف سخت افزار، سیستم عامل و رابط کاربر یکپارچه بهره می برد.

این پروژه ساختار سازمانی هر دستگاه شرکت کننده را با توجه به جنبه هایی مانند مکان، پهنای باند، CPU، حافظه و موارد دیگر، براساس شرایط آن تعریف می کند.

چه چیزی پروژه ANKR را منحصر به فرد می کند؟

شبکه Ankr ایجاد شده که یک راه حل جدید برای بلاکچین ایجاد کنه و از قدرت محاسبات دستگاه ها و مراکز داده بیکار به طور کلی استفاده بشه

این همون بستری هستش که اقتصاد اشتراکی را امکان پذیر می کنه، جایی که هر مشتری می تونه با نرخ مقرون به صرفه تری به منابع دلخواه از رایانش ابری دسترسی پیدا کنه، در حالیه که این توانایی رو داره برای کسب درآمد از رایانه اضافی خود را که استفاده نمیشه رو به شرکت ها ارائه بده. و در نهایت از این لحاظ منحصر به فرد هستش که برای اولین بار از سخت افزاری قابل اعتماد استفاده می کنه و به همین ترتیب سطح بالایی از امنیت را تضمین می کنه. در کل خیلی خفنه!

چرا پروژه انکر این قدر قدرتمند است؟

1- پروژه ankr طرح اقتصادی مشترک ایجاد کرده که تعادل بین تقاضای قدرت محاسبات ابری و مازاد داده ها استفاده نشده سیستم های مختلف ایجاد بشه.

2- ankr تونسته بین ابرهای محاسبه گر و شبکه بلاکچین و اقتصاد رمز ارزها به پیشرفته ترین پروتکل امنیتی رو ارائه بده که این مورد هم به نفع تمامی طرفین ماجراست.

حالا سازمان های داده و ابرهای محاسبات ناچار نیستن با قراردادهایی که از نظر درآمدی آنچنان ارزشمند نیستن با ارائه دهندگان خدمات مذاکره کنند و همچنین مراکز داده می تونند از سرورهای کم مصرف برای انجام کارهای خودشون بهره ببرن و درآمدشون رو افزایش بدن.

با این وجود برنامه های کاربردی فناوری ankr بسیار زیاد است. و همان طور که در وایت پیپر عنوان شده در حال یک انقلاب عملیاتی هستند که اقتصاد ابری محاسباتی رو در عصر تکنولوژی مدرن تغییرن بدن. دمشون گرم :)

مزایای پروژه انکر و عوامل رشد آن

بازیافت قدرت محاسبات شرکت های ارائه دهنده ابر:
با استفاده از فناوری Ankr، شرکت ها می تونن از قدرت محاسبات ابری اضافی از مراکز داده استفاده کنن که با تمام پتانسیل خود استفاده نمی شد!

زیرساخت اطلاعات توزیع شده
با کمک ankr برای روند تکنولوژی هایی مانند فناوری اینترنت اشیا (loT)، نیاز به زیرساخت ها، خدمات و اطلاعات بسیار توزیع شده افزایش می یابد.

استفاده همگانی شرکت ها از یک سیستم توزیع شده برای میزبانی
با توجه به توانایی Ankr در استفاده مجدد از قدرت محاسبات ابری استفاده نشده از مراکز داده و دستگاه های موجود در سراسر جهان، شرکت ها می توانند با اجرای یک سیستم واقعاً توزیع شده در مورد میزبانی، محاسبات، کنترل و اطلاعات این نیاز را برآورده کنند. چنین سیستم توزیع شده ای جلوگیری از ضرر، تولید را بهبود می بخشد و هنگام سازماندهی داده ها و تجزیه و تحلیل ها خطر را کاهش می دهد.

بنیان گذاران آنکر چه کسانی هستند؟

شبکه Ankr در سال 2017 در دانشگاه برکلی در کالیفرنیا به عنوان یک پلتفرم محاسباتی توزیع شده که از فناوری های بلاکچین بهره می بره تأسیس شد. چندلر سونگ (Chandler Song)، اصلی ترین بنیانگذار، به عنوان مهندس فناوری اطلاعات در خدمات وب آمازون کار می کرد و به عنوان مدیر عامل شرکت فعالیت می کند، در حالی که بنیان گذار دیگه اون آقای رایان فانگ (Ryan Fang) به عنوان یک بانک دار سرمایه گذاری در مورگان استنلی کار می کرد.

چندلر سانگ در سال اول تحصیل خود در سال 2014 رایان فانگ را به بیت کوین و بلاک چین تشویق کرد به طوری که اصرار کرد تا 22 تا بیت کوین با هم بخرند. بلاخره در سال 2017، همون بیت کوین ها باعث شد که بودجه پروژه آنکر را تأمین کنن. به همین سادگی!

این دو تا با هم، پتانسیل بازار رایانش ابری را به عنوان زیرساختی که می تونه نوآوری جهانی را متحول کنه عنوان کردن و این امر آن ها را به ساختن ابر ارزان تر و غیرمتمرکز سوق داد. در حال حاضر هم شرکت ankr بیش از 28 نیرو خفن داره که در حال توسعه پروژه هستن.

حرف پایانی درباره Ankr

خب زمان نگارش این مقاله انکر صعود چند برابری را به دلیل ادد شدن در صرافی کوین بیس تجربه کرد که یکی از دلایل قوی رشد این ارز شد. با توجه به این همه کاربردی بودن این پروژه و زمینه قوی فعالیت آن مسلما قیمت این ارز در میان مدت و بلند مدت رشد چشمگیری خواهد داشت و به عنوان یک ارز پدر مادر دار می تونن براحتی اون رو نگه دارید. در نظر بگیرید که این ارز در دو صرافی غول دنیا ینی بایننس و کوین بیس ادد شده و مراحل ادد شدن تو این صرافی ها خودش هفت خوان رستمیه و با توجه به قیمت خیلی پایین و کاربردی که در جوامع داره و تیم قدرتمندش نویدبخش قیمت هایی تا 0.4 تا 0.8 دلار خواهد بود. در صورتی که علاقمند به دریافت اطلاعات درباره این ارز محبوب دارید حتما قسمت تحلیل تکنیکال این ارز را مطالعه کنید.

سوالات متداول درباره ارز دیجیتال انکر Ankr

صرافی اکسولو

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم. + علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه

  1. خیلی وقته رو این ارز نوسان میگیرم خیلیم علاقه دارم بهش هرجوری رفتم تو سایتش نتونستم وایت پیپرشو بفهمم. واقعا مرسی ترجمه تمیز و فوق العاده ای بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا