دسته‌بندی نشده

یک روز بعد از فعالسازی بلاتریکس، وضعیت اتریوم چه تغییری کرده است؟

بعد از مدت‌ها، بلاتریکس به روز رسانی شد. این اقدام به عنوان نخستین گام از فرایند ادغام اتریوم محسوب می‌شود. آپدیت بلاتریکس (Bellatrix) که در 15 شهریور انجام شد، روح تازه‌ای به شبکه شناخته شده اتریوم دمید. گفته می‌شود با وجود این به روزرسانی، بیشتر شدن قیمت بلاک‌های از بین رفته، کاربران اتریوم را با نگرانی مواجه کرده است.

به گزارش وبسایت کوین تلگراف، آپدیت Bellatrix در شرایطی که به ادغام اتریوم نزدیک می‌شویم، این شبکه را ارتقا داده است. در همین راستا مارتین کوپلمن، مدیر مجموعه نوسیس، اعلام کرده است که با قطع 5 درصد از اعتبارسنج‌ها، قیمت بلاک‌های از دست رفته افزایش یافته است. وی این مقدار افزایش را تا 9 درصد اعلام کرده است. این اتفاق به تردیدهای کاربران نسبت به توانایی و آمادگی اتریوم برای ادغام دامن زده است.

گفتنی است، با وجود اینکه در گذشته نرخ بلاک‌های از دست رفته حدود 0.5 درصد بوده است، این مقدار اخیرا به 9 درصد رسیده است. این آمارها حاکی از آن است که بلاتریکس نتایح خوبی برای اعتبارسنج‌ها نداشته است. اگرچه این مقادیر خیلی قابل توجه نیستند اما به منظور جلوگیری از آسیب‌های آینده باید به آنها توجه کرد.

یکی از تحلیلگران برجسته ارزدیحیتال به نام آدام کوکران ضمن اظهار امیدواری از رفع مشکل افزایش نرخ بلاک‌های از دست رفته، از رخ دادن مشکلات بزرگتر در اتریوم اظهار نگرانی کرد. البته بهتر است بدانید که این نگرانی متوجه همه کارشناسان نیست. برای مثال، آنتونی ساسانو یکی دیگر از تحلیلگران، رقم 5 درصدی اعتبارسنج‌ها در آستانه ادغام را بسیار مناسب می‌داند.

جعفر اطمینان

جعفر اطمینان هستم، متولد مهر سال 71. از کودکی به نوشتن و خلق دنیاهای شگفت انگیز از طریق کلمات علاقه داشتم. علاوه بر اون به مطالعه ی کتاب علاقه دارم و حس میکنم مثل جهان های موازی عمل میکنن و میشه اونها رو کشف کرد. توی دانشگاه تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک ادامه دادم. فرزند هفتم یک خانواده 9 نفره ام و با وجود فراز و نشیب های زندگی، به آینده امیدوارم. در حال حاضر روی نوشتن یک کتاب رمان کار میکنم. با خوندن و نوشتن انگلیسی در حد خوب آشنایی دارم و تا الان بیش از دو میلیون کلمه تولید محتوای متنی سئو شده برای سایت های مختلف انجام دادم. موضوعاتی که تولید محتوا داشتم، در زمینه ی ارزهای دیجیتال، بازار فارکس، پزشکی، مهندسی، گردشگری، صنعت، کسب و کار و کارآفرینی، دیجیتال مارکتینگ، معرفی محصول و برند های مختلف بوده که خوشبختانه، نوشتن در تمام این زمینه ها برام تجربه ای بی نظیر ایجاد کرده. ممنونم از اینکه وقت گذاشتید خوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا