دسته‌بندی نشده

پروتکل وام ترا برای راه اندازی شبکه اصلی در مریخ

پروتکل اصلی وام دهی Terra، Mars Hub، راه اندازی زنجیره برنامه کاربردی Cosmos مستقل خود را در 31 ژانویه، همراه با صدور توکن های MARS برای کاربرانی که آن را در طول دو عکس فوری در Terra Classic نگه می دارند، اعلام کرد.

بر اساس بیانیه ای در 20 ژانویه، شبکه اصلی Mars Hub با 16 اعتبارسنجی پیدایش، از جمله Block Pane، Chill Validation، Chorus One، Cosmology، CryptoCrew Validators، ECO Stake و غیره فعال خواهد شد. 34 اسلات اضافی برای تایید کننده های بدون مجوز پس از راه اندازی در دسترس خواهد بود.
در مجموع 50 میلیون توکن MARS برای پرتاب به اعتبارسنجی‌های پیدایش واگذار می‌شود و یک ماه بعد به استخر جامعه بازگردانده می‌شود. در بیانیه آمده است: «این انتقال موقت به محافظت از شبکه در برابر حمله توسط یک اعتبارسنجی سرکش کمک می کند که به طور بالقوه می تواند هیئت بزرگی از مریخ را در مدت کوتاهی پس از پیدایش جمع آوری کند و شروع به دستکاری تراکنش های زنجیره ای کند.

اولین شبکه اصلی سومین و آخرین مرحله از یک فرآیند سه مرحله ای است که با یک شبکه آزمایشی خصوصی برای توسعه دهندگان و برخی از اعضای جامعه آغاز شد و سپس یک شبکه آزمایشی عمومی شروع شد. اولین پاسگاه مریخ در اوایل فوریه 2023 در بلاک چین اسموسیس دنبال خواهد شد.

توکن‌های MARS توسط آدرس‌های واجد شرایط از طریق ایردراپ که با شبکه اصلی پخش می‌شود قابل ادعا می‌شوند و قفل 64.4 میلیون توکن را برای کسانی که MARS را در طول دو عکس فوری تاریخی در Terra Classic داشتند، باز می‌کند. اسنپ شات فایلی است با وضعیت ضبط یک بلاک چین در یک زمان خاص، شامل تمام آدرس‌ها و داده‌های تراکنش‌های موجود.

توزیع توکن‌های MARS با عکس‌های فوری گرفته شده قبل و بعد از Depeg از Terra Class USD (UST) – بلوک 7544910 (7 مه 2022، ~ 11 صبح EST) و بلوک 7816580 (28 مه 2022، 11 صبح) تعیین شد.

این توکن ها از شش ماه پس از راه اندازی از طریق Station، کیف پول بین زنجیره ای جدید Terra در دسترس خواهند بود. کاربرانی که MARS را در Terra Classic نگه داشته اند نیز قدرت حاکمیت را به ارث خواهند برد.

در می 2022، فروپاشی Terra LUNA و استیبل کوین TerraUSD (UST) تأثیر گسترده‌ای بر بازارهای رمزنگاری گذاشت و قیمت توکن‌های پروژه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) میزبانی شده در پروتکل Terra، مانند پروتکل مریخ را تحت تأثیر قرار داد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سلام ممنون میشم راهنمایی کنید من ارز مارس پروکوتول داخل کویینکس داشتم انتقال دادم ترا استیشن بعد از تغییر شبکه حالا میخوام مجدد برگردونم کویینکس اما نمیشه .
    چطور و کجا میتونم سواپ کنم ارز مارس پروکوتول با شبکه ترا رو ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا