دسته‌بندی نشده

مدیر عامل بانک کاستودیا از ‘سرکوب نادرست’ ارزهای دیجیتال توسط واشنگتن انتقاد کرد.

مدیر عامل بانک کاستودیا، کیتلین لانگ، قانون‌گذاران و قانون‌گذاران در واشنگتن دی سی را به دلیل «سرکوب نادرست» آنها در بخش کریپتو و نادیده گرفتن هشدارهای وی در مورد «کلاهبرداری» بزرگی که گفته می‌شود توسط نهادهای ورشکسته انجام شده، مورد انتقاد قرار داده است.

در یک پست وبلاگی در 17 فوریه با عنوان، شرم بر واشنگتن، دی سی برای تیراندازی به پیام رسان که در مورد خرابی کریپتو هشدار داده بود، مدتهاست که دولت را به دلیل رویکردش در قبال مقررات ارزهای دیجیتال، شکست در محافظت از سرمایه گذاران و بیگانه کردن بازیگران خوب در فضا، تحت تأثیر قرار داد:

سرکوب نادرست واشنگتن تنها خطرات را به سایه می‌اندازد و تنظیم‌کننده‌ها را وادار می‌کند تا به‌طور مداوم خطرات در مکان‌های غیرمنتظره ظاهر شوند.
لانگ تاکید کرد که با شرکت نگهبانی دارایی‌های دیجیتال خود، ‘او در حال تلاش برای ایجاد یک جایگزین قانونی و سازگار که کلاهبرداری‌ها را به انبوه زباله‌ها کاهش می‌دهد، بدترین رمزارزها را مطرح می‌کند. اما به نظر می‌رسد که اکثر سیاست‌گذاران امروزی قصد کشتن مبتکران با صداقت بالا را دارند.»

مدیر عامل بانک کاستودیا ادعا کرد که تلاش‌های او برای همکاری با سازمان‌های دولتی در نهایت به چهره‌اش خنثی شده است، زیرا او از انبوهی از اقدامات منفی اخیراً شرکتش داشته است.

کاستودیا به طور همزمان توسط کاخ سفید، هیئت حکام فدرال رزرو، فدرال رزرو کانزاس سیتی و سناتور دیک دوربین (که بانک غیر اهرمی، 100 درصد مایع و حلال ما را در یک سخنرانی در سنا با FTX ترکیب کرد) مورد حمله قرار گرفت. او گفت و افزود:

کوستودیا تلاش کرد تا تحت نظارت فدرال قرار گیرد – نتیجه ای که سیاست گذاران دو حزبی ادعا می کنند می خواهند. با این حال، Custodia به خاطر جرات عبور از درب ورودی رد شده و اکنون مورد تحقیر قرار گرفته است.
احساسات او منعکس کننده شخصیت هایی مانند برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس است، که در موارد متعدد پیشنهاد کرده است که آژانس هایی مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به تلاش های شرکتش برای حفظ گفت و گو با حسن نیت واکنش تند نشان داده اند.
در اوایل این ماه، آرمسترانگ همچنین از فقدان شفافیت نظارتی در ایالات متحده و آنچه به نظر می‌رسد رویکردی «قانونی از طریق اجرا» است، پس از اقدام کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای تعطیل کردن خدمات سهامداری کراکن در 9 فوریه انتقاد کرد.

قانون‌گذاران و قانون‌گذاران امروز در واشنگتن بدون شک از اینکه نتوانستند جلوی جنایتکاران کریپتو را بگیرند، خجالت می‌کشند. لانگ در این پست وبلاگ نوشت و افزود:

درخواست‌ها برای سرکوب امروز از سوی بسیاری از همان سیاست‌گذارانی می‌آید که مجذوب کلاهبرداران شده بودند. در یک چرخش 180 درجه، آنها اکنون بچه را با آب حمام بیرون می‌اندازند.»
لانگ همچنین در توییتر پیشنهاد کرد که خیلی قبل از انحلال چندین شرکت رمزنگاری در سال 2022، او و بسیاری دیگر سعی کرده بودند به واشنگتن هشدار دهند و «به مجری قانون کمک کنند تا جلوی کلاهبرداری‌های بزرگ را بگیرند»، اما فایده ای نداشت.
لانگ برای اولین بار علناً فاش کرد که «شواهدی را در مورد جرایم احتمالی به مجریان قانون تحویل داده است» که توسط یک شرکت رمزنگاری ناشناس انجام شده است «ماه‌ها قبل از اینکه آن شرکت منفجر شود و میلیون‌ها مشتری خود را با ضرر مواجه کند.»

وقت آن رسیده که من چند چیز را فاش کنم. من به تازگی یک پست منتشر کرده ام ‘شرم بر واشنگتن دی سی برای تیراندازی به پیام رسان که درباره خرابی #کریپتو هشدار داده است.
جسی پاول، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل کراکن، به موضوع توییتر لانگ پاسخ داد و اظهارات او را با اشاره به این موضوع تأیید کرد: «نمی‌توانم به شما بگویم که نشان دادن پرچم‌های قرمز عظیم و فعالیت‌های آشکارا غیرقانونی به قانون‌گذاران تنها برای نادیده گرفتن آنها چقدر خشم‌انگیز است. مسائل سال‌هاست.»

نمی توانم به شما بگویم که نشان دادن پرچم های قرمز گسترده و فعالیت های آشکارا غیرقانونی به تنظیم کننده ها تنها به دلیل نادیده گرفتن این مسائل برای سال ها چقدر خشمگین است. ‘آنها در خارج از ساحل هستند. این پیچیده است. ما به همه نگاه می کنیم.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا