دسته‌بندی نشده

با وجود سقوط FTX، سرمایه گذاران نهادی همچنان به ارزهای دیجیتال توجه دارند

اثرات منفی ناشی از شکست FTX فضای کریپتو را در وضعیت نامطلوبی قرار داده است. با این حال، سرمایه گذاران نهادی همچنان به این صنعت علاقه نشان می دهند، حتی در اوج جنجال های FTX.
با توجه به صرافی رمزارز Bitstamp، ثبت‌نام‌های سازمانی در پلتفرم معاملاتی دارایی دیجیتال آن در ماه نوامبر – زمانی که موضوع سقوط FTX سرفصل‌های اخبار را به خود اختصاص داد – در مقایسه با اکتبر 57 درصد افزایش داشت.
این صرافی همچنین به کوین تلگراف گفت که کل درآمد آن در همان دوره 45 درصد افزایش یافته است، درآمد حاصل از موسسات 34 درصد و از خرده فروشان تا 72 درصد افزایش یافته است.
این صرافی همچنین تاکید کرد که کاربران فعال خرده‌فروشی جهانی در ماه نوامبر نیز 43 درصد نسبت به اکتبر افزایش یافته و کاربران مستقر در ایالات متحده 18 درصد افزایش یافته‌اند.
این نشان می‌دهد که حتی با وجود FTX که یک موضوع داغ در این فضا است، سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال بیشتری به طور فعال در صرافی معامله می‌کنند.
ویلی وو، تحلیلگر زنجیره ای نیز در مورد این موضوع که سرمایه گذاران مالی سنتی به این فضا چشم دوخته اند، اظهار نظر کرد. وو در توییتی استدلال کرد که در حالی که به نظر می رسد سقوط FTX صنعت را بازگردانده است، تخصیص دهندگان سرمایه مالی سنتی به این وضعیت به عنوان فرصتی برای ورود نگاه می کنند.
او نوشت: «آنها می‌بینند که بیت‌کوین و کریپتو اینجا باقی مانده‌اند و اکنون از خطر خارج شده‌اند.
در 6 دسامبر، شرکت خدمات مالی گلدمن ساکس قصد خود را برای خرید یا سرمایه گذاری در شرکت های رمزنگاری اعلام کرد. متیو مک درموت، مدیر اجرایی گلدمن ساکس، اشاره کرد که این شرکت در حال حاضر در حال انجام بررسی های لازم است و در حالی که ارزش گذاری ها پایین است، فرصت هایی را می بیند.
مدیر اجرایی همچنین خاطرنشان کرد که در حالی که FTX به یک نمونه برجسته در صنعت تبدیل شد، فناوری زیربنایی در پشت فضا همچنان به عملکرد خود ادامه می دهد.
در همین حال، بانک SEBA قصد دارد از طریق مشارکت با گروه HashKey، پذیرش سازمانی را تسریع بخشد.
در 5 دسامبر، این شرکت اعلام کرد که با HashKey برای تسریع پذیرش دارایی های دیجیتال در موسسات هنگ کنگ و سوئیس همکاری خواهد کرد.
در 4 نوامبر، نظرسنجی منتشر شده توسط Fidelity Digital Assets نشان داد که چرا موسسات در سال 2022 رمزارز را انباشته می کنند. در مصاحبه قبلی با Cointelegraph، کریس کویپر، رئیس تحقیقات Fidelity Digital Assets، اشاره کرد که موسسات دارای رمزنگاری افزایش یافته است. ، در حالی که 78 درصد از پاسخ دهندگان قصد دارند در آینده وارد این فضا شوند.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا