دسته‌بندی نشده

منحنی پیوند Aavegotchi دقیقاً در روز عمیق DAI بسته می شود

طبق پروتکل Aavegotchi توکن غیرقابل تعویض بازی برای کسب درآمد (NFT)، در 11 مارس، واحد تجاری منحنی پیوند را که نرخ مبادله بین توکن Aavegotchi (GHST) و Da را تعیین می‌کند، بست.

استیبل کوین وابسته به دلار آمریکا. در همان روز، DAI ارزش دلاری خود را به دلیل عواقب ادامه دار سقوط بانک سیلیکون ولی و سکه USD صادر شده از طریق دایره از دست داد.

depegging Depeg USDC ناشی از 3.3 میلیارد دلار سپرده وثیقه استیبل کوین است که در بانک در حال حاضر منحل شده سیلیکون ولی گیر کرده است.

در بیانیه ای، نایجل کارلوس، مدیر ارشد بازاریابی استودیو Pixelcraft توضیح داد که جامعه در ساعت 2 بامداد امروز UTC به پایان قرارداد دو و نیم ساله فروش توکن GHST بومی خود رای داد و «به خطر افتادن از DAI.’ کارلوس اظهار داشت:

این رای یک قرارداد هوشمند (منحنی پیوند) را بسته است که نقدینگی را برای استخراج و سوزاندن GHST، ارز پایه اکوسیستم و توکن حاکمیتی اکوسیستم Aavegotchi که دارای ارزش بازار بالاتر از 76.6 میلیون دلار و مجموع عرضه 54.6 میلیون دلار است، بسته است. که به DAI متعهد بود و دارای خزانه DAI در قرارداد هوشمند است.
به گفته کارلوس، GHST اکنون یک توکن تامین ثابت است و 33 میلیون دلار توکن DAI که برای ضرب GHST در قرارداد هزینه شده است، ‘برنامه ریزی شده است تا به سمت توسعه اکوسیستم پروتکل بازی برود.’ GHST به عنوان یک ‘بلیط ورودی’ توصیف می شود. Aavegotchi. کاربران می‌توانند از این توکن برای خرید پورتال‌های NFT، پوشیدنی‌ها و مواد مصرفی در بازی Aavegotchi، مشارکت در جوایز مزرعه و شرکت در مدیریت سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) استفاده کنند. منحنی پیوند Aavegotchi در 14 سپتامبر 2020 با قیمت افتتاحیه 0.2 DAI به ازای هر GHST ایجاد شد.
هنگامی که کاربران GHST را از طریق DAI خریداری می‌کنند، قرارداد هوشمند منحنی پیوند — که توسط آراگون پشتیبانی می‌شود — تضمین می‌کند که توکن‌های GHST جدید ساخته می‌شوند و بالعکس. با این حال، هنگامی که یک توکن GHST خریداری می شود، هر خریدار بعدی باید قیمت کمی بالاتر برای هر توکن بپردازد، که منجر به ارزش بازار GHST بالاتر از ذخیره DAI می شود.

در چیزی که اساساً یک فروش توکن چند ساله بود، این پروتکل در مجموع 30.3 میلیون DAI دریافت کرده است. توسعه دهندگان برای اولین بار در ژانویه پیشنهاد کردند که وجوه DAI باید برای نقدینگی پروتکل (20٪)، Aavegotchi DAO (40٪) و Pixelcraft Studios مادر (40٪) توزیع شود.

هنگامی که این طوفان به پایان رسید، من کاملاً انتظار دارم که همه اخبار رایج کریپتو مقالاتی بنویسند که چگونه aavegotchi دقیقاً روز DAI’S DEPEG را برای بستن منحنی پیوند $GHST انتخاب کرد.
با حذف منحنی اوراق، نرخ ارز GHST اکنون شناور آزاد است و دیگر توسط DAI تعیین نمی شود. در زمان انتشار، ارزش توکن 18.09 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافت و به 1.12 دلار رسید. در همین حال، قیمت استیبل کوین DAI با 6.76 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.9314 دلار رسیده است. اگرچه دیگر مرتبط نیست، اما درآمدهای دریافتی از فروش توکن به دلیل رویداد Depegging DAI متحمل ضرر مادی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا