مقالات آموزش بازی کریپتویی

Paid Game Player بازی درآمدزا

آیا دوست دارید بازی کنید؟ اگر پاسخ مثبت است، سایتی به نام Paid Game Player وجود دارد که ادعا می‌کند می‌توانید با بازی کردن بازی‌های آن‌ها، پول درآورید.

این ادعا بسیار جالب است، اما آیا این سایت واقعی است یا تنها یک کلاهبرداری است؟

ایران‌ ریچ با تعداد زیادی از سایت‌هایی که همین ادعا را دارند، برخورد کرده‌ و آن‌ها را مورد بررسی قرار داده است. در حالیکه همه‌ی آن‌ها ارزش زمان شما را ندارند. بنابراین تصمیم گرفتیم Paid Game Player را مورد بررسی و آزمایش قرار دهیم تا بفهمیم چگونه کار می‌کند و چه امکاناتی ارائه می‌دهد. ما همه‌ی آنچه را که درباره‌ی این سایت آموخته‌ایم، در این بررسی با شما به اشتراک خواهیم گذاشت تا دقیقاً بدانید چه انتظاری می‌توانید داشته باشید.

این بهترین راه برای سنجش درست این موضوع است که آیا این سایت واقعاً ارزش دارد یا خیر. در ادامه‌ی این مقاله همراه ما باشید.

سایت Paid Game Player چیست و چه امکاناتی را ارائه می‌دهد؟

سایت Paid Game Player یک سایت پرداخت بابت انجام کار یا Get Paid To (GPT) است که اجازه می‌دهد با بازی کردن بازی‌های آنلاین، درآمد کسب کنید. این سایت معتبر است، چرا که می‌توانید با بازی کردن درآمد کسب کنید.

سایت Paid Game Player ادعا می‌کند کاربران می‌توانند از طریق آن پول رایگان دریافت نمایند، که الگوی آن شبیه سایت Swagbucks است. این سایت دارای 600 بازی است که کاربران می‌توانند از میان آن‌ها انتخاب کنند. Paid Game Player ادعا می‌کند تاکنون 250000 دلار پاداش نقدی به اعضای خود پرداخت کرده است.

علاوه بر این، ایده درآمدزایی این سایت بر پایه رقابت کاربران با یکدیگر از طریق بررسی بازی‌های آنلاین، آزمایش محصولات برندها، معرفی دوستان و تکمیل نظرسنجی‌هاست تا درآمد بیشتری کسب کنند.

همچنین دو نوع عضویت در این سایت وجود دارد. کاربران می‌توانند تعداد محدودی بازی را به صورت رایگان انجام دهند. البته با خرید عضویت پرمیوم، نسخه کامل بازی‌ها و ضریب پاداش 2 برابر دریافت می‌کنند. همچنین 1000 امتیاز هنگام ثبت‌نام در هر دو نوع عضویت اعطا می‌شود.

اما سؤال اینجاست، آیا ارزشش را دارد؟

ارزش‌گذاری Paid Game Player و روش های درآمدزایی از آن

خب، اولین قدم برای پاسخ به این سؤال این است که متوجه شویم این سایت چطور کار می‌کند تا بتوانیم میزان زمان و تلاش مورد نیاز برای درآمدزایی را تخمین بزنیم. بهترین راه برای انجام این کار، بررسی فرصت‌های درآمدزایی است که این سایت ارائه می‌دهد.

روش‌های درآمدزایی از سایت Paid Game Player به این صورت است:

رقابت برای پول نقد در Paid Game Player

وقتی به عنوان عضو در سایت Paid Game Player ثبت نام می‌کنید، به طور خودکار در سایتی که اجازه بازی آنلاین به شما می‌دهد، ثبت نام خواهید شد. این سایت WorldWinner نام دارد. پس از ورود به داشبورد اعضای سایت Paid Game Player، فقط روی لینک رقابت برای پول نقد (Compete For Cash) کلیک کنید تا به سایت WorldWinner هدایت شوید.

حالا چیزی که درباره این فرصت باید بدانید این است که شامل چند مرحله خواهد بود. ببینید، برای رقابت برای دریافت پول نقد، ابتدا باید پول را در حساب خود واریز کنید. و برای انجام این کار، باید پول نقد پرداخت کنید. پس، این یک فرصت درآمدزایی رایگان نیست.

همانطور که در عکس بالا مشاهده می‌کنید، می‌توانید 5، 15 یا 25 دلار به حساب WorldWinner خود واریز کنید. می‌توانید برای پرداخت این واریز از کارت اعتباری یا حساب PayPal خود استفاده کنید. پس از انجام این کار، واجد شرایط رقابت برای دریافت پول نقد خواهید بود.

انتخاب بازی مورد نظر

تنها کاری که باید انجام دهید این است که بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید. ایده این است که شما هزینه ورود به بازی را پرداخت می‌کنید. سپس باید بازی را انجام دهید و بالاترین امتیاز را کسب کنید. این یک فرصت مسابقه خواهد بود، بنابراین با سایر بازیکنانی که به بازی پیوسته‌اند رقابت خواهید کرد.

حال اگر موفق شدید بالاترین امتیاز را کسب کنید، جایزه را که معمولاً مجموع هزینه‌های ورودی همه است، برنده خواهید شد. این روش جالبی برای درآمدزایی است، اما همانطور که می‌بینید، هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانید از آن درآمد کسب کنید.

اغلب اوقات پول از دست خواهید داد مگر اینکه در بازی انتخابی خود بسیار ماهر باشید. به نظر ما، این یک روش واقع‌بینانه برای کسب درآمد نیست زیرا در واقع شما دارید شرط‌بندی می‌کنید.

اگرچه، بازی‌های رایگانی هم در WorldWinner وجود دارد که می‌توانید بازی کنید و امتیازات پاداش آن‌ها را کسب کنید و هزینه‌های آن ها را به حساب خود واریز کنید و بازی‌های پولی بیشتری انجام دهید.

پیشنهادهای پولی

گاهی اوقات می‌توانید پیشنهادهای پولی را تکمیل کنید. در واقع این پیشنهادها وظایف کوتاهی هستند که می‌توانید برای کسب پاداش انجام دهید. این پیشنهادهای پولی معمولاً از شما می‌خواهند که به نظرسنجی‌ها پاسخ دهید یا بازی کنید.

برای مشاهده همه پیشنهادهای موجود، فقط به داشبورد Paid Game Player وارد شوید و روی لینک «انجام پیشنهادها» کلیک کنید. هنگامی‌که سایت را آزمایش می‌کردیم، هیچ پیشنهاد موجودی برای انجام وجود نداشت. اما ایده پشت این فرصت بسیار ساده است.

وقتی یک پیشنهاد در دسترس باشد، فقط باید روی آن کلیک کنید تا دستورالعمل‌هایی که باید دنبال کنید را مشاهده نمایید. باید مطمئن شوید همه مراحل ارائه شده را دنبال می‌کنید چون حتی اگر یک مرحله را از قلم بیندازید، نمی‌توانید پیشنهاد را تکمیل کنید و درآمدی کسب نمی‌کنید.

پس از تکمیل موفقیت‌آمیز پیشنهاد، تعداد مشخصی امتیاز دریافت خواهید کرد. بعداً در مورد اینکه چه کاری می‌توانید با امتیازات کسب شده از این فرصت انجام دهید، بحث خواهیم کرد.

بررسی بازی‌ها

همچنین می‌توانید با بررسی بازی‌هایی که سایت Paid Game Player ارائه می‌دهد، درآمد کسب کنید. البته این فرصت درآمدزایی فقط زمانی در دسترس خواهد بود که عضویت ویژه سایت را داشته باشید. در طول آزمایشات ما، عضویت ویژه در دسترس نبود، بنابراین هرگز موفق به آزمایش آن نشدیم.

نحوه کسب درآمد از Paid Game Player

همانطور که در بالا توضیح داده شد، وقتی به عنوان عضو در سایت Paid Game Player ثبت نام می‌کنید، در واقع با دو سایت سر و کار خواهید داشت، سایت Paid Game Player و سایت WorldWinner. درآمد شما از هر دو سایت جداگانه خواهد بود.

برای سایت Paid Game Player، می‌توانید با تکمیل پیشنهادها و بررسی بازی‌ها امتیاز کسب کنید. سپس می‌توانید از امتیازات برای شرکت در قرعه کشی‌های جایزه آن‌ها استفاده کنید.

همانطور که در عکس بالا می‌بینید، می‌توانید نوع قرعه کشی جایزه‌ای که می‌خواهید در آن شرکت کنید را انتخاب کنید. می‌توانید با استفاده از امتیازات کسب شده از سایت، در قرعه کشی‌های روزانه، هفتگی یا ماهانه نقدی شرکت کنید. البته آن‌ها هرگز به شما نمی‌گویند که چند امتیاز برای شرکت در قرعه کشی لازم است.

اما به نظر ما، این کار ارزشش را ندارد. علاوه بر این، هرگز موفق به کسب امتیازی از سایت نشدیم، چون هیچ فرصتی برای درآمدزایی ارائه نمی‌شد.

حالا بیایید در مورد این صحبت کنیم که چه کاری می‌توانید با پولی که از WorldWinner به دست آورده‌اید، انجام دهید. اگر موفق شدید از بازی‌های پولی آن‌ها درآمد کسب کنید، می‌توانید درآمدتان را به کارت هدیه آمازون یا کارت ویزای پیش‌پرداخت تبدیل کنید. حداقل مقدار مورد نیاز 50 دلار خواهد بود که آستانه بسیار بالایی است.

در مجموع، سیستم پرداخت این سایت کاملاً نامناسب است. زیرا مجبور به کار کردن با دو سایت مختلف بسیار آزاردهنده است.

مقدار درآمد کسب شده از Paid Game Player

مشکل این سایت این است که راه تضمین شده‌ای برای درآمدزایی ارائه نمی‌دهد مگر اینکه عضویت ویژه داشته باشید. هم سایت Paid Game Player و هم WorldWinner از شما می‌خواهند قبل از اینکه بتوانید درآمد کسب کنید، پول پرداخت کنید.

آیا می‌توانید از آن در موبایل استفاده کنید؟

این سایت اپلیکیشن موبایلی ندارد که بتوانید دانلود کنید. علاوه بر این، سایت Paid Game Player کاملاً قدیمی است و سازگار با موبایل نیست.

پس، پاسخ به سؤال بالا، خیر است. چون بازی‌هایی که باید بازی کنید بازی‌های مبتنی بر مرورگر هستند و از آنجا که سایت سازگار با موبایل نیست، نمی‌توانید بازی‌ها را روی دستگاه موبایل خود بازی کنید.

عضویت در Paid Game Player

این سایت در سراسر دنیا در دسترس است. صرف نظر از محل زندگی‌تان، می‌توانید به عنوان عضو ثبت نام کنید. فرایند ثبت نام نیز بسیار ساده است.

فقط کافی است فرم ثبت نام را پر کنید و ارسال نمایید. سپس، ایمیلی از سایت دریافت خواهید کرد که از شما می‌خواهد ثبت نام خود را تأیید کنید. کافی است روی لینک موجود در ایمیل کلیک کنید تا ثبت نام شما کامل شود.

همانطور که قبلاً گفته شد، وقتی به عنوان عضو در سایت Paid Game Player ثبت نام می‌کنید، به طور خودکار در سایت WorldWinner هم ثبت نام خواهید شد. پس نیازی نیست مجدداً فرایند ثبت نام را طی کنید. اما باید اطلاعات اضافی مثل آدرس و نام خود را در WorldWinner وارد کنید.

آیا می‌توانید پشتیبانی دریافت کنید؟

وبسایت Paid Game Player اطلاعات مفید زیادی ندارد. حتی صفحه پرسش‌های متداولی هم ندارد که بتوانید مطالعه کنید. البته فرم تماسی دارد که می‌توانید برای ارسال پرسش‌های خود از آن استفاده کنید.

از طرف دیگر، WorldWinner صفحه پشتیبانی دارد که می‌توانید بازدید کنید و در آن برخی از موضوعات پایه‌ای که باید درباره سایت بدانید، بحث شده است. صفحه پشتیبانی همچنین فرم تماسی دارد که می‌توانید برای ارسال سؤالات خود از آن استفاده کنید.

در مجموع، می‌توان گفت هر دو سایت سیستم پشتیبانی مناسبی برای اعضای خود دارند، اما امیدواریم سایت Paid Game Player اطلاعات مفید بیشتری ارائه دهد.

جمع بندی

سایت Paid Game Player یک سایت GPT است که امکان درآمدزایی از طریق بازی کردن آنلاین را برای شما فراهم می‌کند. البته چند معایبی دارد که باید از آن‌ها آگاه باشید.

در ادامه مزایا و معایب سایت را دسته‌بندی می کنیم تا به این ترتیب بتوانید تصمیم بگیرید که آیا این سایت ارزش صرف وقت دارد یا خیر:

مزایا

  • در سراسر جهان در دسترس است

معایب

  • راه‌های تضمین‌شده‌ای برای درآمدزایی ارائه نمی‌دهد
  • آستانه پرداخت بالایی دارد 
  • امکان پرداخت از طریق PayPal را ندارد
  • سایت قدیمی است و اطلاعات مفید زیادی ارائه نمی‌دهد
  • باید پول پرداخت کنید تا بتوانید بالقوه درآمد کسب کنید
5/5 - (2 امتیاز)

مهدی سعادت

مهدی سعادت هستم، 23 ساله، یک مهندس جوان و با استعداد که تحصیلات مقطع کارشناسی خود را در رشته برق و گرایش مخابرات در دانشگاه صنعتی اصفهان به پایان رسانده ام. در کنکور ارشد نیز رتبه 45 را کسب کرده ام که شروع تازه‌ای برای زندگی من می‌باشد. از کودکی به نوشتن و ادبیات علاقه‌مند بودم و این علاقه را نیز هنوز حفظ کرده‌ام.. همچنین به عنوان یک مهندس جوان، عاشق حوزه مهندسی برق و مخابرات می‌باشم و در این زمینه‌ها تلاش می‌کنم تا دانش خود را گسترش دهم. طبیعت‌گردی، عکاسی و ویرایش عکس از طریق نرم‌افزارهایی مثل فتوشاپ نیز از سرگرمی‌های مورد علاقه من می‌باشد. در سال‌های اخیر نیز به حوزه ارزهای دیجیتال و NFT نیز گرایش پیدا کرده‌ام و به طور جدی به مطالعه و تحقیق در این زمینه مشغول هستم. مهدی سعادت یک جوان با انگیزه، پر از استعداد و دارای علایق گوناگون است که پیشرفت‌های زیادی در آینده خواهد داشت! مرسی از اینکه همراه من هستید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا