مقالات آموزش بازی کریپتویی

گرافیک تاون استار چقدر است؟ سیستم مورد نیاز

گرافیک تاون استار Town Star رو میشه گفت خوب است ولی در زمینه بلاکچین نه بازی های مثل کالاف دیوتی و جی تی ای زیرا هنوز بازی های بلاکچین گرافیک خوبی ندارند ولی ویژگی کسب درآمد و این که شما دیگر با بازی کردن می توانید کسب درآمد کنید گرافیک بازی ها تا الان زیاد به چشم نمی آمده است و لذت بازی همچنان هست و می توانید ساعت ها به بازی کردن بپردازید و از این بازی لذت ببرید. همچنین توسعه دهنده های بازی تاون استار Town Star سعی دارند که یک بازی درست کنند که کاربرها واقعا بازی کنند و تا الان توانسته اند میلیون ها بازی کنند رو به این بازی و بازی های که در آینده قرار است ساخته شوند جذب کنند.

سیستم و گرافیک مورد نیاز تاون استار

  1. برای شروع بازی شما به یک سیستم خانگی یا گوشی نیاز دارید.
  2. به یک اینترنت با سرعت متوسط نیاز دارید.
  3. یک مرورگر که به آخرین نسخه آپدیت شده است.
  4. یک حساب پلتفرم گالا GALA

شما برای شروع بازی نیازی به یک حساب کاربری ندارید ولی برای این که امتیاز های شما ذخیره شود باید یک حساب برای خود درست کنید پس با ما در مقاله ثبت نام در بازی تاون استار همراه باشید تا یک حساب برای خود درست کنید.

در حال حاضر گرافیک این بازی خیلی پایین است و در بیشتر دستگاه ها بدون هیچ مشکلی اجرا می شود ولی اگر روی سیستم شما مشکل داشت طبق مراحل پایین گرافیک خود را تنظیم کنید.

تنظیم گرافیک بازی

بهترین حالت گرافیک Graphic Quality: Low
بهترین حالت سایه های بازی Shadows: OFF
بهترین حالت نرمی لبه ها در بازی Anti-Aliasing: OFF

اگر گرافیک شما پایین است و این بازی به سختی اجرا می شود این تنظیمات رو فعال کنید.

تنظیمات گرافیک بازی تاون استار

با کمترین امکانات این بازی قابل اجرا است و نیاز نیست که نگران قدرت و گرافیک سیستم خود باشید فقط بازی کنید لذت ببرید و کسب درآمد کنید.

4/5 - (18 امتیاز)

میلاد دهقان

من تلاش می‌کند تا به عنوان یک نماینده از جامعه تریدرها و سرمایه‌گذاران فعال در حوزه ترید ارز دیجیتال و فارکس، دانش و تجربیات خود را به بهترین شکل ممکن به اشتراک بگذارد و افراد را در رسیدن به اهداف مالی و حرفه‌ای خود یاری نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا