دسته‌بندی نشده

سو ژو از سوی جامعه فراخوانده می شود و او اتهاماتی را علیه DCG مطرح می کند

در حالی که مشکلات نقدینگی گروه ارز دیجیتال (DCG) را احاطه کرده است، سو ژو، بنیانگذار Three Arrows Capital (3AC) یک موضوع توییتری حاوی اتهاماتی علیه DCG و FTX منتشر کرد. با این حال، بنیانگذار بلافاصله توسط جامعه ارزهای دیجیتال به دلیل سرزنش دیگران و عدم پاسخگویی به آن فراخوانده شد.

در این تاپیک، ژو ادعا کرد که DCG در فروپاشی LUNA2 (LUNA)، که اکنون Luna Classic (LUNC) نامیده می شود، نقش داشته است. زو ادعا کرد که شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر با صرافی FTX برای حمله به LUNC توطئه کرده و با انجام این کار سود به دست آورده است. موسس 3AC همچنین گفت که DCG به جای تغییر ساختار ناشی از زیان های ناشی از ورشکستگی 3AC، “به طرز جادویی این حفره را پر کرد.”

علی‌رغم تلاش‌های ژو برای شیطان جلوه دادن DCG و FTX، جامعه معتقد است که او باید روی اعمال نادرست خود تمرکز کند.

پس این تقصیر دیگران بود و شما اصلاً مسئولیتی در قبال اعمال خود نمی پذیرید؟
آنتونی ساسانو، مجری دیلی گوئی و گاو نر اتر نیز در توییتر زو را صدا زد. ساسانو از طعنه استفاده کرد و گفت که همه پشت سقوط 3AC بودند به جز ژو و یکی از بنیانگذاران کایل دیویس. او نوشت: «آنها احزاب کاملاً بی گناهی هستند که به سادگی مجبور شدند در سمت بازنده استراتژی های تجاری بسیار سودآور قرار بگیرند.

توییت‌های ژو ساعاتی پس از ارسال نامه سرگشاده کامرون وینکلووس، بنیانگذار جمینی به بری سیلبرت، مدیر عامل DCG منتشر شد. وینکلوس از سیلبرت خواست 900 میلیون دلاری را که ظاهراً توسط شرکت تابعه دی سی جی جنسیس به مشتریان جمینی بدهکار است، بازپرداخت کند. بنیانگذار Gemini اشاره کرد که DCG 1.6 میلیارد دلار به جنسیس بدهکار است و گفت که این پولی است که جنسیس باید از آن برای پرداخت جمینی استفاده کند. با این حال، سیلبرت پاسخ داد که DCG هرگز پرداخت سود به جنسیس را از دست نداد.

روند ورشکستگی 3AC با مشکلاتی مواجه است، زیرا بنیانگذاران آن ممکن است در اندونزی و امارات متحده عربی باشند، جایی که ممکن است اجرای احکام دادگاه دشوار باشد. وکلایی که نماینده انحلال دهندگان هستند ادعا کرده اند که بنیانگذاران 3AC در چند ماه گذشته علیرغم موافقت با یک پروتکل ارتباطی، در هماهنگی با مدیران تصفیه شکست خورده اند.
در 2 دسامبر، تیم حقوقی انحلال‌دهنده‌ها همچنین از بنیان‌گذاران 3AC به دلیل صحبت با رسانه‌ها و فعال بودن در رسانه‌های اجتماعی در حالی که نتوانسته‌اند با آنها تعامل داشته باشند، فراخواند. تیم حقوقی مدعی شد که بنیانگذاران فقط با مدیران تصفیه گفتگوهای محدودی داشتند و مکررا حوزه قضایی را تغییر می دادند.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا