دسته‌بندی نشده

Sumitomo Mitsui ژاپن توکن‌های Soulbound برای کاوش Web3 منتشر می‌کند

گروه مالی ژاپنی Sumitomo Mitsui Financial Group (SMBC) با انتشار توکن های Soulbond (SBT) در حال بررسی مزایای Web3 است.

SBT که توسط ویتالیک بوترین، خالق اتریوم پیشنهاد شده است، به نشانه‌های هویت دیجیتالی اشاره دارد که ویژگی‌ها یا شهرت یک شخص یا موجودیت یا یک «روح» را نشان می‌دهد. چنین توکن هایی غیرقابل انتقال هستند و برای جامعه غیرمتمرکز و Web3 طراحی شده اند.
SMBC رسماً در 8 دسامبر ابتکاری را اعلام کرد که بر استفاده عملی از SBT ها با مشارکت شرکت دارایی دیجیتال HashPort متمرکز بود.

این شرکت ها قصد دارند تحقیقاتی را در مورد SBT ها انجام دهند تا کاربردهای عملی آنها را برای جوامع، مشاغل، خدمات اشتراک دانش و سازمان های مستقل غیرمتمرکز (DAOs) بیابند.
به گفته SMBC، این توسعه می تواند به طور خاص برای افرادی مفید باشد که به طور فزاینده ای نقش ها و شخصیت های متنوعی را در جامعه به عهده می گیرند. این شرکت اعلام کرد:

در این جامعه جدید انتظار می رود که هر فردی بتواند کنترل کند که در هر جامعه ای که در آن شرکت می کند، چه شخصیتی از خود نشان می دهد. SBT ها این نیازهای اجتماعی جدید را از طریق استفاده از “روح” های متعدد برآورده می کنند.

یکی از کاربردهای عملی SBT می تواند موقعیتی باشد که در آن کاربر نقش یک بزرگسال شاغل و نقش دیگری از طرفداران موسیقی را دارد.

SMBC “اگر این کاربر بخواهد مهارت ها و سوابق کاری خود را هنگام تغییر شغل ثابت کند، می تواند همزمان هویت و اطلاعات شغلی خود را با اجازه دادن به کارفرمای خود برای ارجاع به SBT ها اثبات کند.” گفت.
این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که مشارکت با HashPort می تواند در آینده مورد استفاده عملی قرار گیرد و یک ابتکار معنادار برای پیشبرد رشد اقتصاد Web3 در ژاپن است.

در این اطلاعیه آمده است: «دو طرف همچنین انجام تجارت محتوای مرتبط با NFT و توسعه زیرساخت برای منطقه اقتصادی Web3 را برای تشویق گسترش تجارت توکن در ژاپن و خارج از کشور در نظر خواهند گرفت.
SMBC یک موسسه مالی بزرگ در ژاپن، بخشی از گروه میتسویی است که یکی از بزرگترین گروه های شرکتی در جهان است. شرکت‌های مختلف درون میتسویی در سال‌های اخیر به طور فعال در حال کاوش در ابزارهای بلاک چین و ارزهای دیجیتال بوده‌اند.

طبق گزارش ها، در ماه فوریه، خانه تجاری ژاپنی میتسویی قصد داشت یک ارز دیجیتال متصل به طلا به نام ZipangCoin منتشر کند. پیش از این، Sumitomo Mitsui Trust Bank توکن های اوراق بهادار با پشتوانه دارایی را با مشارکت Securitize در مارس 2021 راه اندازی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا