دسته‌بندی نشده

تحقیقات جدید نشان می‌دهد که رونق‌ها، سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال بهتری را ایجاد می‌کنند

بر اساس گزارش جدید Bybit و شرکت تحقیقاتی مصرف کننده Toluna، آنها از روش های تحقیقاتی مورد استفاده در بازارهای سنتی استفاده می کنند و آنها را در پروژه های رمزنگاری به کار می برند.

این گزارش می‌گوید که 34 درصد از پررونق‌ها «چند روز» را قبل از سرمایه‌گذاری روی یک پروژه صرف می‌کنند – 50 درصد بیشتر از نسل‌های دیگر. هنوز نگران کننده تر، “64٪ از سرمایه گذاران آمریکای شمالی کمتر از دو ساعت وقت می گذارند یا اصلا DYOR نمی کنند.”

بومرزها همچنین احتمالاً تحقیقات خود را بر روی عوامل فنی مانند tokenomics، درآمد و چشم انداز رقبا متمرکز می کنند. این را با هموطنان جوان‌تر خود مقایسه کنید، که به احتمال زیاد به عناصر معروفی مانند یک بنیان‌گذار کاریزماتیک و «زیبایی‌شناسی وب‌سایت» جایزه می‌دهند.

این نشان می دهد که بومی بودن دیجیتال و رمزارز آنقدرها که مردم فکر می کنند یک مزیت بزرگ نیست. در مقایسه با برخی از مهارت‌های سبک وارن بافت که سرمایه‌گذاران قدیمی‌تر در طول سال‌ها به آن دست یافته‌اند، در واقع کمرنگ است.

شاید افراد پررونق بیشتر از نسل های جوان بازنشسته می شوند و بنابراین وقت آزاد بیشتری دارند. گفتنش سخت است، اما به نظر می رسد بهترین راه پیش روی جوانان، فروتنی و یادگیری از افراد مسن است.

اگرچه کریپتو دارای ویژگی‌های خاص بسیاری است که آن را از سایر بازارهای سرمایه متمایز می‌کند، اما همچنان به اندازه کافی وجوه مشترک دارد تا امکان تلاقی مناسب در مهارت‌های تحلیلی را فراهم کند. به هر حال، قیمت دارایی‌های دیجیتال به‌شدت به تعادل عرضه و تقاضای بازار بستگی دارد، درست مانند بازارهای سنتی.

کنکاش در تکنیک‌ها می‌تواند از تصمیم‌گیری ضعیفی که منجر به زیان‌های بزرگ در سال 2022 شد، جلوگیری کند. ، از آنجایی که تعداد زیادی از سرمایه گذاری های مخاطره آمیز باز می شود که فشار فروش برای سال های آینده بر قیمت ها فشار می آورد.

افرادی که به شکستن اعداد شرکت ها و محاسبه قیمت به درآمد و نسبت قیمت/درآمد به رشد عادت دارند، می توانند این مهارت ها را در داده های CoinGecko یا CoinMarket Cap اعمال کنند. نسل های جوان باید بیاموزند که چرا «عرضه در گردش» در مقابل «حداکثر عرضه» مهم است و چرا حجم بسیار مهم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا