دسته‌بندی نشده

FTX ژاپن از 21 فوریه 50 میلیون دلار برداشت کرده است

شعبه شرکت رمزنگاری ورشکسته FTX در ژاپن گزارش داده است که هزاران کاربر از زمان از سرگیری برداشت در 21 فوریه از صرافی خارج شده اند.

در اطلاعیه 22 فوریه، FTX Japan اعلام کرد که کاربران این صرافی و کسانی که در Liquid Global هستند، تقریباً 6.6 میلیارد ین – 50 میلیون دلار در زمان انتشار – در ارزهای دیجیتال و فیات برداشت کرده اند. بر اساس گزارش این شرکت رمزنگاری، 7026 دارنده حساب از FTX ژاپن به Liquid منتقل کرده اند و 5697 تراکنش شامل ارزهای رمزپایه و 1947 مورد از کاربرانی که فیات را برداشته اند وجود داشته است.

این شرکت رمزنگاری در 20 فوریه گفت که برای پردازش برداشت‌ها، کاربران FTX ژاپن باید موجودی حساب خود را تأیید کرده و آنها را به یک حساب Liquid منتقل کنند. برداشت ها در ساعت 3:00 صبح UTC در 21 فوریه برای اولین بار در بیش از سه ماه از سر گرفته شد.

FTX Japan بخشی از روند شرکت مادر خود برای تشکیل پرونده ورشکستگی در نوامبر 2022 بود، زمانی که این شرکت دارایی های تقریباً 9 میلیون کاربر را مسدود کرد و دسترسی به میلیون ها دلار را حذف کرد. یک گزارش NHK در آن زمان اعلام کرد که FTX ژاپن تقریباً 19.6 میلیارد ین پول نقد – بیش از 138 میلیون دلار – در زمان توقف فعالیت خود داشته است، که نشان می دهد ممکن است تا 22 فوریه تقریباً 90 میلیون دلار برای کاربران باقی مانده باشد.

به دلیل روند ورشکستگی در ایالات متحده، اکثر کاربران FTX، از جمله کاربران FTX US، از نوامبر قادر به برداشت دارایی های خود نیستند. این پرونده در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه دلاور پیش می رود، که در آن قاضی با استناد به هزینه های مربوطه، درخواست تعیین یک بازرس مستقل را رد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا