دسته‌بندی نشده

بیت کوین امروز چقدر ارزش دارد؟

بیت کوین 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته معامله می شود. این بازاری است که هرگز نمی خوابد و قیمت بیت کوین دائما در حال تغییر است.
مهم نیست که از کدام ارز یا کالا برای اندازه گیری ارزش بیت کوین استفاده می شود بیت کوین همیشه فعال است و بازار همیشه باز است.
همیشه اینطور نبود در آغاز، قبل از حدود سال 2010، هیچ مبادله ای یا حتی اطلاعات قابل اعتمادی از قیمت وجود نداشت و BTC/USD با قیمت های ناچیز معامله می شد در یک نقطه حتی کمتر از یک سنت دلار آمریکا بود.
با این حال، از آن روزها، قیمت بیت کوین میلیون ها درصد افزایش یافته است.
از دسامبر 2022، یک بیت کوین $17,126 ارزش دارد

همچنین مقایسه قیمت‌های مختلف در بازار کریپتو آسان است – نیازی به تکیه بر یک منبع واحد نیست، و بازار همیشه در حال یافتن اجماع است.

ارزش 1 بیت کوین چقدر است؟

بیت کوین دارای 21 میلیون عرضه ثابت است و کمبود آن یکی از بزرگترین ویژگی های منحصر به فرد ارزهای دیجیتال است.
با این حال، مبتدیان بیت کوین و کسانی که با کریپتو آشنا نیستند، اغلب در درک نحوه عملکرد عرضه بیت کوین با مشکلاتی مواجه می شوند.
حداکثر 21 میلیون سکه “کل” وجود دارد، اما می توان آنها را تا هشت رقم اعشار تقسیم کرد.
این یکی دیگر از ویژگی های کلیدی این است که بیت کوین را بسیار همه کاره می کند حتی اگر بیت کوین به دلار آمریکا با 1 میلیون دلار معامله شود، کوچکترین واحد حساب آن، ساتوشی (اغلب سات) هنوز فقط 1 سنت ارزش دارد.
بیت کوین برای پرداخت هنوز گسترده نشده است، و قیمت های فعلی بیت کوین به این معنی است که 1 ساتوشی قبل از معامله با یک سنت کامل یک راهی دارد.
با این وجود، برای سرمایه گذاران، این ابزار از قبل وجود دارد هر کسی که حداقل یک ارز ساتوشی داشته باشد، می تواند بیت کوین بخرد.
با این وجود، در میان مصرف کنندگان جریان اصلی، این افسانه همچنان باقی است که خرید تنها یک بیت کوین کامل امکان پذیر است در حالی که در واقع هر کسی می تواند یک صد میلیونیم بیت کوین بخرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا