دسته‌بندی نشده

پلتفرم Web3 با کیف پول خود حضانتی برای گسترش پذیرش کریپتو در آفریقا همکاری می کند

شبکه Cassava – یک پلت فرم آفریقایی Web3 که بر روی توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، بازی و جوایز وفاداری متمرکز شده است – نسخه سوم پلتفرم خود را راه‌اندازی کرده است که با کیف پول قرارداد هوشمند UniPass ادغام می‌شود و به کاربران امکان می‌دهد از آدرس‌های ایمیل به جای عبارات اولیه و گاز استفاده کنند. .

در حرکتی به سمت آفریقایی‌ها از Web2 تا Web3، این مشارکت به کاربرانی که حساب‌های Cassava ایجاد می‌کنند این امکان را می‌دهد تا به طور خودکار در UniPass ثبت‌نام کنند و به نگهداری، ارسال و دریافت دارایی‌های دیجیتال روی زنجیره در چندین بلاک چین ماشین مجازی اتریوم دسترسی داشته باشند.

Mouloukou Sanoh یکی از بنیانگذاران شبکه Cassava در مصاحبه با Cointelegraph توضیح داد که چگونه کاربران و مشاغل آفریقایی می توانند از نسخه جدید برای ورود به فضای Web3 استفاده کنند.

با Cassava v3، ما تعامل کاربران آفریقایی با مارک های Web2 و Web3 مورد علاقه خود را آسان کرده ایم. از آنجایی که کاربران با این برندها تعامل دارند، هم سکه های CB و هم سایر پاداش های زنجیره ای که توسط شرکا مشخص شده است، کسب می کنند.
Sanoh اضافه کرد که در حالی که CB Coins – توکن های پاداش مورد استفاده در شبکه – در حال حاضر خارج از زنجیره وجود دارد، کاربران می توانند به زودی آنها را با دارایی های زنجیره ای مبادله کنند. سپس از CB می توان برای خرید بلیط کنسرت و جعبه های رمز و راز روی پلت فرم استفاده کرد.

Sanoh در مورد استفاده از Cassava v3 برای مشاغل، گفت: ‘Cassava v3 کانالی را فراهم می کند که از طریق آن شرکای خود می توانند بازار آفریقایی خود را توسعه دهند.’ برندهای تجاری که با Cassava Network شریک هستند همچنین می‌توانند با استفاده از ویژگی جدید ‘جامعه’ جوامعی را در شبکه ایجاد کنند تا از طریق ایجاد وظایف برای کاربران برای مشارکت و کسب پاداش در پلتفرم‌های مختلف مشارکت و دنبال‌کردن داشته باشند.

در طول مصاحبه، Sanoh توضیح داد که چگونه نسخه جدید می تواند اقتصاد تجاری در آفریقا را بهبود بخشد. Sanoh گفت: ‘Cassava v3 به عنوان پلی برای تجارت جهانی Web3 برای ارتباط با کاربران آفریقایی Web2 عمل می کند.’ Sanoh همچنین اشاره کرد که تا کنون 90 درصد از شرکای مرتبط با ویژگی اجتماعی Cassava v3، مشاغل آفریقایی هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا