دسته‌بندی نشده

بلاک چین Tassat برای پیوستن به سرویس FedNow با B2B onramp همزمان با آماده شدن آزمایشی برای راه اندازی.

بلاک چین Tassat برای پیوستن به سرویس FedNow با B2B onramp همزمان با آماده شدن آزمایشی برای راه اندازی
اپراتور بلاک چین Tassat در 14 مارس اعلام کرد که دسترسی به سیستم پرداخت فدرال رزرو فدرال ایالات متحده FedNow را فراهم می کند. FedNow که در اواخر امسال به عنوان یک پروژه آزمایشی راه اندازی می شود، خدمات پرداخت بی درنگ و شبانه روزی را ارائه می دهد.

کوین گرین، مدیر عامل شرکت گفت: Tassat از طریق یک رابط برنامه نویسی برنامه نویسی (API) برای FedNow به عنوان یک راه اندازی کسب و کار به تجارت عمل خواهد کرد. هر دو خدمات بین بانکی و درون بانکی این شرکت دسترسی به FedNow را فراهم می کند.

انتظار می‌رود که آزمایش FedNow در ژوئن یا جولای با تعداد کمی از بانک‌ها آغاز شود. این سیستم با انتقال پول بانک تجاری از فرستنده از طریق یک حساب اعتباری فدرال رزرو به گیرنده آن، تسویه ناخالص بلادرنگ را ارائه می دهد. اغلب به عنوان یک جایگزین غیربلاک چینی برای ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) و استیبل کوین دیده می شود.

FedNow در ابتدا فقط برای انتقال داخلی در دسترس خواهد بود که مناسب گرین است. او گفت: «ما اینجا در آمریکا کارهای زیادی برای انجام دادن داریم. او زیرساخت های مالی ایالات متحده را ‘کهنه’ خواند.
تاسات یک خط لوله متشکل از شش بانک دارد که شامل بانک امضایی است که اخیراً تعطیل شده است. گرین در مورد تعطیلی اخیر بانک ها گفت:

وقایع اخیر بحران موجودی را که بانک‌های کوچک، متوسط ​​و منطقه‌ای با آن مواجه هستند، به‌ویژه که توسط بانک‌های بزرگ تحت فشار قرار گرفته‌اند، روشن کرده است.»


به گفته گرین، پذیرش بلاک چین در سیستم بانکی به سرعت در حال پیشرفت است. او گفت: «شانزده ماه پیش، اکثر مدیران عامل بانک‌ها اصلاً چیز زیادی درباره بلاک چین نمی‌دانستند، و امروز احساس می‌شود. آنها باید نوعی استراتژی بلاک چین داشته باشند.» گرین اضافه کرد که تاسات تعداد کارمندان خود را در 12 ماه گذشته دو برابر کرده و به 90 نفر رسانده است.

گرین زمانی که در سال 2017 تاسیس شد، به عنوان یک سرمایه گذار و عضو هیئت مدیره در شرکت شروع به کار کرد، سپس به سمت مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا