دسته‌بندی نشده

بنیاد Dogecoin صندوق جدیدی را برای توسعه دهندگان اصلی اعلام می کند.

بنیاد Dogecoin برای توسعه بیشتر اکوسیستم Dogecoin در سال جدید یک صندوق جدید برای توسعه دهندگان Dogecoin Core اعلام کرد.در 31 دسامبر، این بنیاد اعلام کرد که 5 میلیون Dogecoin اختصاص می دهد
DOGE، که در زمان حال حدود 360000 دلار است.

به گفته بنیاد Dogecoin، این صندوق در یک کیف پول چند امضایی جدید که توسط اعضای آن مدیریت می‌شود نگهداری می‌شود و به سه امضا از پنج امضای توسعه‌دهندگان Dogecoin Core کروماتیک، مارشال هاینر، میچی لومین، پاتریک لودر و راس نیکول نیاز دارد. این متولیان به جز مدیریت آزادسازی، هیچ حقی نسبت به وجوه نخواهند داشت. این تیم نوشت:

DOGE که در این کیف پول نگهداری می‌شود، به توسعه‌دهندگان Dogecoin Core برای کار بر روی همه مشارکت‌ها، صرف نظر از بزرگ یا کوچک بودن، جوایزی پرداخت می‌کند.
برای هر نسخه Dogecoin Core، 500000 DOGE بین توسعه دهندگانی که در انتشار مشارکت داشته اند توزیع می شود. برای اطمینان از شفافیت، تیم آدرس کیف پول را که در آن صندوق نگهداری می شود، منتشر کرد. تیم اصلی Dogecoin همچنین پست های وبلاگ را برای تمام هزینه ها منتشر می کند و از طریق کانال های رسانه های اجتماعی توسط متولیان اعلام می شود.

در همین حال، توسعه‌دهندگان Dogecoin اخیراً شایعاتی مبنی بر اینکه شبکه فوراً به مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) می‌رود را رد کرده‌اند. توسعه دهندگان تصریح کردند که آنها فقط قصد دارند یک پیشنهاد در مورد این موضوع منتشر کنند. لومین، یکی از مهندسان، اینفلوئنسرهایی را که این شایعه را منتشر کردند، مورد سرزنش قرار داد و گفت که آن‌ها «scoop داخلی» در Dogecoin ندارند.

در 16 سپتامبر، Dogecoin به دومین ارز دیجیتال اثبات کار (PoW) تبدیل شد. این به روز رسانی پس از تغییر شبکه اتریوم به اجماع PoS ارائه شد. به دلیل تغییر اخیر، برخی معتقدند که بیت کوین باید اجماع PoW خود را توجیه کند. Lachlan Feeney، مدیر عامل Labrys گفت که “فشار روی بیت کوین است تا سیستم PoW را در بلندمدت توجیه کند.”بنیاد Dogecoin صندوق جدیدی را برای توسعه دهندگان اصلی اعلام می کند
بنیاد Dogecoin برای توسعه بیشتر اکوسیستم Dogecoin در سال جدید یک صندوق جدید برای توسعه دهندگان Dogecoin Core اعلام کرد.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا