دسته‌بندی نشده

شبکه هلیوم مهاجرت به سولانا را برای مارس تعیین می کند

پروتکل ارتباطات هلیوم شبکه 27 مارس را به عنوان تاریخ مهاجرت خود به بلاک چین سولانا و استقرار اوراکل ها تعیین کرده است زیرا به دنبال بهبود مقیاس پذیری و قابلیت اطمینان است.

بر اساس یک پست وبلاگ 17 فوریه، این انتقال طی 24 ساعت در 27 مارس انجام خواهد شد و در این مدت بلاک چین فعلی هلیوم متوقف خواهد شد. فعالیت‌های اثبات پوشش و انتقال داده بی‌تأثیر باقی خواهند ماند. کارگروهی از داوطلبان جامعه برای نظارت بر روند مهاجرت تشکیل شده است. تیم هلیوم اظهار داشت:

‘این ارتقا همه کیف پول ها، هات اسپات ها و وضعیت شبکه هلیوم را در بر می گیرد و طی یک دوره گذار 24 ساعته که تقریباً از ساعت 1500 UTC / 10:00 صبح به وقت شرقی شروع می شود، انجام می شود.’

اطمینان حاصل کنید که برای انتقال روان به برنامه Helium Wallet مهاجرت کرده اید. Hotspot ها را فعال و آنلاین نگه دارید تا توکن های IOT را دریافت کنید.

پس از توقف زنجیره، اعتبارسنجی‌ها تولید بلوک‌ها را متوقف می‌کنند و تراکنش‌ها همگام‌سازی نمی‌شوند. این تیم گفت، پس از انتقال همه حساب‌ها و توکن‌ها به بلاک‌چین سولانا، یک عکس فوری نهایی از بلاک چین گرفته می‌شود و کانون‌ها به‌عنوان توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) ساخته می‌شوند.

توجه داشته باشید که هر گونه پاداشی که توسط فعالیت اثبات پوشش در 24 ساعت قبل ایجاد شده باشد، پس از دوره انتقال در کیف پول هلیوم شما قابل مطالبه خواهد بود. اوراکل‌ها موجودی‌های قابل ادعا را به‌روزرسانی می‌کنند و مالکان Hotspot می‌توانند از تابع ادعای جدید استفاده کنند.»

دارندگان توکن های HNT و MOBILE نیازی به انجام هیچ اقدامی برای شرکت در ارتقا نخواهند داشت. همین امر در مورد اکثر صاحبان هات اسپات صدق می کند، اگرچه صاحبان ناوگان بزرگ ممکن است بتوانند عملکرد ادعایی خاص را آزمایش کنند یا راه حل های کیف پول سفارشی را توسعه دهند.

حرکت به سولانا با تصویب HIP-70در 22 سپتامبر، با بیش از 80 درصد رأی مثبت، امکان پذیر شد. در آن زمان، توسعه‌دهندگان تاکید کردند که مزایای مهاجرت شامل بیشتر توکن‌های بومی موجود در استخرهای پاداش subDAO، استخراج بهبودیافته، و همچنین انتقال داده‌های قابل اعتمادتر و پشتیبانی از اکوسیستم است.

همچنین در سپتامبر گذشته، Nova Labs، خالق هلیوم، توافقی را با ارائه‌دهنده ارتباطات راه دور آمریکایی T-Mobile برای راه‌اندازی یک سرویس تلفن همراه مبتنی بر رمزنگاری اعلام کرد که به مشترکین امکان می‌دهد برای به اشتراک گذاشتن داده‌های مربوط به کیفیت پوشش و کمک به شناسایی مکان‌های نقطه مرده هلیوم در سراسر کشور، جوایز ارز دیجیتال دریافت کنند.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا