دسته‌بندی نشده

بیت کوین بهترین هفته از مارس را به پایان رساند.

در چند هفته گذشته، یک توکن با مضمون شیبا در اکوسیستم سولانا در کانون توجه قرار گرفت، زیرا احساسات پیرامون شبکه بلاک چین پس از شکست Sam Bankman-Fried و FTX ضربه خورد. Shaurya Malwa از CoinDesk نگاهی دقیق به Bonk Inu انداخت:

این مقاله ابتدا در Crypto Markets Today، خبرنامه روزانه CoinDesk که به آنچه در بازارهای ارزهای دیجیتال امروزی رخ داده است، منتشر شد. مشترک شوید تا هر روز آن را در صندوق ورودی خود دریافت کنید.
این پروژه با نام Bonk Inu، با سگی بامزه که خفاش را به عنوان طلسم در دست دارد، تنها با یک صفحه اصلی و یک “کاغذ کتاب” در هفته های پایانی سال 2022 راه اندازی شد.

اما فقدان اطلاعات واضح تیم یا حتی یک کانال اختصاصی اجتماعی، شرکت کنندگان را از امیدهای خود منصرف نکرد: نماد پروژه، BONK، تنها در سه هفته تا 3200 درصد افزایش یافت و تقریباً به تنهایی فعالیت در Solana را تحریک کرد. اکوسیستم، همانطور که قبلا گزارش شده است.

CoinDesk از یکی از چندین توسعه‌دهنده یاد گرفته است، Bonk Inu تیمی متشکل از 22 نفر بدون رهبر منحصربه‌فرد است، که همه آنها در آغاز پروژه شرکت داشتند. همه آنها قبلاً برنامه های غیرمتمرکز (DeFi)، توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و سایر محصولات مرتبط را در Solana ساخته اند.

ایردراپ سود – که 50٪ از عرضه توکن آن را تشکیل می دهد – احتمالاً باعث علاقه گسترده جامعه و تبلیغات فوری شده است. حدود 20 درصد از کل عرضه ایردراپ به مجموعه‌های توکن غیرقابل تعویض سولانا – شامل 297000 NFT منفرد – و 10 درصد به هنرمندان و کلکسیونرهای متمرکز سولانا می‌رود. Airdrops به توزیع ناخواسته یک رمز ارز رمزنگاری شده یا سکه، معمولاً به صورت رایگان، در آدرس های کیف پول متعدد اشاره دارد و عموماً به عنوان یک تاکتیک برای به دست آوردن کاربران استفاده می شود.

پس از اینکه سولانا پس از فروپاشی FTX ضربه خورد، 22 توسعه دهنده Solana وقت خود را برای فاصله گرفتن از خاک Sam Bankman-Fried تلف نکردند. آنها با هم متحد شدند تا یک “سکه جامعه” بسازند – و به این نتیجه رسیدند که پروتکلی با مضمون سگ راه حلی است.

این تیم خود را به عنوان یک رقیب dogecoin یا shiba inu نمی‌داند و به این نکته اشاره می‌کند که BONK در حال حاضر با گزیلیون‌ها سکه میم با تم سگ موجود در بازار متفاوت است.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا