دسته‌بندی نشده

سلسیوس فهرستی از کاربرانی را که واجد شرایط برداشت اکثر دارایی‌ها هستند، منتشر می‌کند

شرکت ورشکسته وام دهنده ارزدیجیتال سلسیوس، زمانی که در ژوئن 2022 برداشت را متوقف کرد، فرآیند برداشت را برای کاربرانی که رمزارز خود را در اختیار داشتند، ارائه کرده بود.

سلسیوس یک به‌روزرسانی رسمی در مورد برداشت‌های آتی در 31 ژانویه منتشر کرد که فهرستی از کاربران واجد شرایط برداشت تقریباً 94 درصد از دارایی‌های نگهداری واجد شرایط را ارائه می‌دهد.

این شرکت فرآیند را در یک پرونده 1411 صفحه‌ای در دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی نیویورک ارائه کرد و نام کامل همه کاربران واجد شرایط را همراه با نوع و مقدار دارایی‌های ارز دیجیتال بدهکار فهرست کرد.

سلسیوس تاکید کرد که از کاربران واجد شرایط خواسته می‌شود قبل از پردازش هرگونه برداشت، حساب سلسیوس خود را با اطلاعات مورد نیاز به‌روزرسانی کنند. سلسیوس گفت: اطلاعات درخواستی شامل اطلاعات مشتری مربوط به سیاست های مبارزه با پولشویی و مشتری خود را بشناسید و همچنین جزئیات مربوط به آدرس مقصد برداشت را شامل می شود و افزود:

«مگر و تا زمانی که یک کاربر واجد شرایط حساب خود را با به‌روزرسانی‌های حساب مورد نیاز به‌روزرسانی نکند، این کاربر واجد شرایط نمی‌تواند دارایی‌های نگهداری قابل توزیع خود را از پلتفرم بدهکاران خارج کند.»

این پرونده همچنین خاطرنشان می کند که هنوز مشخص نیست که آیا کاربران واجد شرایط می توانند 6٪ باقی مانده از دارایی ها را پس بگیرند زیرا دادگاه در مورد این سؤال در تاریخ بعدی تصمیم گیری خواهد کرد.

کاربران واجد شرایط همچنین جزئیات خاص مربوط به هزینه های گاز و تراکنش های مربوط به مراحل برداشت آتی را دریافت خواهند کرد. سلسیوس نوشت: «کاربران واجد شرایطی که دارایی‌های کافی در حساب‌های خود برای پرداخت این هزینه‌ها ندارند، مجاز به برداشت دارایی‌های خود نخواهند بود.

این خبر در حالی منتشر می شود که بازرس منصوب شده توسط دادگاه سلسیوس پرونده ای را در مورد جنبه های خاصی از عملیات در وام دهنده ارائه کرده است، از جمله جزئیات مربوط به معاملات پیچیده آن با صرافی سقوط کرده FTX. گزارش ممتحن همچنین نشان داد که سلسیوس از نرم افزار حسابداری Quickbooks برای پیگیری امور مالی خود استفاده کرده است، درست مانند FTX و Alameda Research.

شوبا پیلای، بازرس منصوب دادگاه همچنین نوشت که سلسیوس و بنیانگذار آن الکس ماشینسکی به وعده های خود در مورد دمای مادری خود عمل دi0.58 دلار

توکن و سایر فعالیت های تجاری

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا