دسته‌بندی نشده

Freeport بررسی SEC Reg را برای پیشنهادهای هنری نشانه گذاری شده پاک می کند

در 29 مارس، استارت‌آپ توکن غیرقابل تعویض (NFT) Freeport اعلام کرد که یک قانون بازبینی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای راه‌اندازی پلتفرم بلاک چین خود برای مالکیت جمعی از مجموعه‌ای چهار تکه از چاپ‌های اندی وارهول را تصویب کرده است. هر قطعه شامل 10000 سهم است، با حداقل خرید 10 برای هر فرد، به حداکثر 1000 نفر اجازه می دهد تا یک قطعه از هنر وارهول را داشته باشند.

قطعات زیرین چاپ آثار نمادین وارهول با چیپ آبی، از جمله «مریلین (1967)، «دوبل میکی (1981)، «میک جگر (1975)» و «شورش بدون دلیل (جیمز دین) (1985) هستند. براساس MutualArt، نقاشی‌های کنونی اندی وارهول می‌توانند بین ۶ تا ۱۹۵،۰۴۰،۰۰۰ دلار برای هر قطعه به فروش برسند.

همانطور که توسط Freeport گفته شده است، مجوز SEC به سرمایه گذاران خرد اجازه می دهد تا مالکیت جزئی در بازار هنرهای زیبا را به دست آورند، که معمولاً به دلیل قیمت گذاری منحصر به افراد با ارزش خالص بالا است. تیم Freeport نوشت: «مشتریان می‌توانند قطعات خود را در یک گالری شخصی با وضوح بالا نمایش دهند، فریم‌ها را انتخاب کنند و گالری‌های دیگر اعضای جامعه را با تعاملات اجتماعی غنی که شامل نظرات، لایک‌ها و موارد دیگر می‌شود، مشاهده کنند. کالین جانسون، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Freeport، اظهار داشت:

«از آنجایی که ارزش بیشتر و بیشتر در زنجیره حرکت می‌کند، هنر کسری به طور فزاینده‌ای مورد توجه طبقه جوان‌تر و در عین حال انعطاف‌پذیری مالی کمتری از سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرد.»

هر کسی که در ایالات متحده اوراق بهادار ارائه می دهد باید یا در SEC ثبت نام کند یا به دنبال معافیت باشد. معافیت مقررات A به شرکت ها – عمدتاً استارتاپ ها – اجازه می دهد تا 20 میلیون دلار در 12 ماه در یک پیشنهاد ردیف 1 یا 75 میلیون دلار در 12 ماه در پیشنهاد دقیق تر Tier 2 جمع آوری کنند. در 18 آوریل، گری جنسلر، رئیس SEC، در برابر کمیته خدمات مالی مجلس در مورد تنظیم دارایی های رمزنگاری شهادت خواهد داد.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا