دسته‌بندی نشده

دانشگاه کانادایی دبی از پذیرش رمزارز از طریق بایننس پی عقب نشینی می کند

حتی 24 ساعت پس از اعلام همکاری دانشگاه کانادایی دبی (CUD) با Binance Pay برای پذیرش هزینه های دوره در ارزهای دیجیتال، یک مانع فنی هیجان پشت این ابتکار کوتاه مدت را کاهش داد.

CUD، یک دانشگاه خصوصی در دبی، ظاهراً علاقه مند بود که به دانشجویان داخلی و بین المللی اجازه دهد شهریه و هزینه دوره خود را با ارزهای دیجیتال بپردازند. این ابتکار به دانش آموزان با پیشینه های مختلف امکان دسترسی آسان به برنامه درسی کانادا در دبی را می داد.

انجمن عزیز CUD به دلایل فنی، CUD تا اطلاع ثانوی ارز دیجیتال را به عنوان روش پرداخت نمی پذیرد. برای هرگونه ناهماهنگی عذر می طلبیم.
بایننس پی، یک سرویس درگاه پرداخت است که توسط صرافی رمزارز بایننس راه اندازی شده است، به کسب و کارها اجازه می دهد تا پشتیبانی از پرداخت های ارزهای دیجیتال را یکپارچه کنند. طبق اعلام اولیه دانشگاه، مشارکت بایننس به این موسسه اجازه داد تا «با فضای پرداخت دیجیتال در حال تغییر سازگار شود».

دانشجویان آینده نگر و فعلی می توانند هزینه های خود از جمله شهریه را با رمزنگاری پرداخت کنند.
Binance Pay از بیش از 200 ارز دیجیتال از جمله بیت کوین پشتیبانی می کند
بیت کوینو برای هر تراکنش کارمزد صفر می گیرد. در 7 فوریه، Binance میزبان یک کارگاه آموزشی ارزهای دیجیتال و یک جلسه اطلاعاتی برای CUD بود که در آن به دانش‌آموزان درباره مبانی بلاک چین و رمزنگاری، Web3 و متاورس آموزش داده شد.
همانطور که در بالا نشان داده شد، CUD خانه بیش از 1800 دانشجوی داخلی و بین المللی است – که در یکی از 25 برنامه کارشناسی و شش برنامه کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند – که شهریه سالانه 18000 دلار می پردازند.

دانشگاه کانادایی دبی هنوز به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداده است.
در 7 فوریه، زمانی که بایننس چشم به مشارکت با CUD داشت، دبی مقررات رمزنگاری را برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) منتشر کرد. سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی، مقررات محصول کامل بازار خود را صادر کرد که شامل چهار کتاب قانون اجباری و کتاب قوانین خاص فعالیت است که قوانین مربوط به عملکرد VASP ها را تعیین می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا