دسته‌بندی نشده

یکی از بزرگ‌ ترین کالج‌ ها آموزش بیت کوین را به دانشجویان آغاز کرده است

پذیرش در کلاس‌های درس بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال همچنان سر به فلک کشیده است و تگزاس A&M اکنون آخرین کالج ایالات متحده است که دوره بیتکوین را به بیش از ۷۴۰۰۰ دانشجوی خود ارائه می‌کند.

این خبر در 13 ژانویه توسط پروفسور Korok Ray از دانشکده بازرگانی میز در تگزاس A&M اعلام شد، که دوره “پروتکل بیت کوین” را به دانشجویان دانشکده مهندسی و دانشکده بازرگانی میز با شروع ترم بهار در ژانویه تدریس می کند. 17.

من در بهار امسال اولین کلاس بیت کوین را در تگزاس A&M تدریس خواهم کرد!
ری در تاپیک 4 قسمتی توییتر بیان کرد که “برنامه نویسی بیت کوین” از پروتکل بیت کوین پیروی می کند، جایی که دانش آموزان یاد می گیرند “کتابخانه بیت کوین را از ابتدا بسازند”.

پروفسور اضافه کرد که دریافت تاییدیه از کمیته برنامه درسی مربوطه مدرسه، که پس از “ماهها” کار سخت حاصل شد، کار آسانی نیست.

ماه ها طول کشید تا این کلاس تایید شود، اما ما موفق شدیم! ورود بیت کوین به برنامه درسی برای بازی طولانی مهم است.
چگونه معامله گران کریپتو خرده فروشی به سود 350.68% در BONK در 4 روز دست یافتند >>>
به گفته جاش کاول، محقق کریپتو، که پیشنهاد کرد که اگر به درستی انجام شود، فقدان آموزش رمزنگاری با کیفیت بالا به عنوان یک مانع کلیدی برای پذیرش به سطح بعدی شناخته شده است.

کوین تلگراف با ری تماس گرفت تا بپرسد چند دانش آموز در کلاس ثبت نام کرده اند اما پاسخی فوری دریافت نکردند.
پیامدهای قانونی و نظارتی فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال اکنون در کالج های ایالات متحده نیز تدریس می شود.

پروفسور کمکی توماس هوک از دانشکده حقوق دانشگاه بوستون اخیراً به کوین تلگراف گفت که دانشکده حقوق اکنون یک دوره آموزشی “مقررات رمزنگاری” را برای دانشجویانی که علاقه مند به یادگیری نحوه عبور وکلای متبحر رمزنگاری و شرکت های رمزنگاری هستند ارائه می دهد که چگونه می توانند به بهترین وجه از طریق عدم قطعیت های نظارتی عبور کنند زیرا آنها به دنبال محصولات خود هستند. و خدمات به بازار:

هدف این است که وکلای آینده را در مورد مسائل بالقوه ای که ممکن است ببینند و تعداد بی شماری از رویکردها و مقررات موجود در رابطه با کریپتو و مسائل مشکلات متفاوتی که شرکت های رمزنگاری ممکن است در سراسر جهان با آن مواجه شوند، آشکار کند.
سایر دانشگاه هایی که اکنون دوره های ارزهای دیجیتال را ارائه می دهند عبارتند از دانشگاه هاروارد، موسسه فناوری ماساچوست، دانشگاه آکسفورد، دانشگاه ملی سنگاپور، دانشگاه کرنل و دانشگاه کالیفرنیا برکلی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا