دسته‌بندی نشده

جذابیت متاورس و رمزارزها برای شرکت های بزرگ دنیا

داده‌های آماری نشان می‌دهند که با گذشت زمان علاقه شرکت‌های بزرگ دنیا برای سرمایه‌گذاری در حوزه رمزارز و متاورس بسیار بیشتر شده است. برای مثال در چند ماه اخیر، تعداد برندهای تجاری ثبت شده در آمریکا که در حوزه ارزهای دیجیتال و متاورس فعالیت می‌کنند، چند برابر دوره‌های مشابه سالهای قبل است.

مایک کاندودیس یکی از پژوهشگران حوزه ارزدیجیتال است که در این رابطه تحقیقات جالب توجهی انجام داده است. وی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 3600 درخواست برای ثبت برند در حوزه رمزارزها انجام شده، به علاقه روزافزون کمپانی‌های آمریکایی به این دنیای پرسود اذعان کرد. گفته می‌شود این تعداد ثبت درخواست در سال گذشته، 3516 مورد بوده است که نشان از افزایش ثبت درخواست‌ها در طی یک سال اخیر دارد.

گفتنی است در حوزه NFT این شیب افزایش محبوبیت بسیار شدیدتر است. برای اثبات این موضوع کافیست به رشد دو برابری ثبت برنامه‌های مبتنی بر توکن‌های غیرقابل تعویض در طی یک سال اخیر اشاره کنیم. این مقدار از 2087 مورد در سال گذشته به 5800 مورد در سال جاری افزایش پیدا کرده است. در حوزه دنیای متاورس نیز آمارها رشد بیش از 2 تا 3 برابری را نشان می‌دهند. اقبال گسترده کمپانی‌ها به متاورس، پرونده‌های مربوط به این حوزه را تقریبا دو برابر کرده است.

در همین رابطه مارک زاکربرگ، مدیر شرکت متا، از عرضه توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در پلتفرم‌های تحت مدیریت خود یعنی اینستاگرام و فیس بوگ خبر داد. این اقدام افراد و شرکت‌های معروف، محبوبیت ارزهای دیجیتال و ارزش آنها را روزبه روز بیشتر کرده است.

صرافی اکسولو

جعفر اطمینان

جعفر اطمینان هستم، متولد مهر سال 71. از کودکی به نوشتن و خلق دنیاهای شگفت انگیز از طریق کلمات علاقه داشتم. علاوه بر اون به مطالعه ی کتاب علاقه دارم و حس میکنم مثل جهان های موازی عمل میکنن و میشه اونها رو کشف کرد. توی دانشگاه تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک ادامه دادم. فرزند هفتم یک خانواده 9 نفره ام و با وجود فراز و نشیب های زندگی، به آینده امیدوارم. در حال حاضر روی نوشتن یک کتاب رمان کار میکنم. با خوندن و نوشتن انگلیسی در حد خوب آشنایی دارم و تا الان بیش از دو میلیون کلمه تولید محتوای متنی سئو شده برای سایت های مختلف انجام دادم. موضوعاتی که تولید محتوا داشتم، در زمینه ی ارزهای دیجیتال، بازار فارکس، پزشکی، مهندسی، گردشگری، صنعت، کسب و کار و کارآفرینی، دیجیتال مارکتینگ، معرفی محصول و برند های مختلف بوده که خوشبختانه، نوشتن در تمام این زمینه ها برام تجربه ای بی نظیر ایجاد کرده. ممنونم از اینکه وقت گذاشتید خوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا