دسته‌بندی نشده

رئیس سابق SEC از عبارت «جعلی» انتقاد می کند

یک مقام سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) “لابی های رمزنگاری” را به دلیل برچسب زدن اقدامات اجرای SEC به عنوان “مقررات توسط اجرای قانون” مورد انتقاد قرار داده است – این اصطلاح را “عبارت بزرگ رمزنگاری” نامیده می کند.

جان رید استارک ، رئیس سابق دفتر اجرای اینترنت SEC و یک شکاک رمزنگاری ، در پست 22 ژانویه اظهار داشت که این استدلال “به شدت گمراه شده” است زیرا دقیقاً نحوه کار مقررات اوراق بهادار بود.

وی اظهار داشت: “دادخواست و اجرای SEC در واقع نحوه تنظیم اوراق بهادار است.” “انعطاف پذیری سلاح های قانونی SEC یک مشخصه SEC است که اجرای SEC را قادر می سازد تا کلاهبرداری را کنترل کند.”

“در حقیقت ، گروه کر تکراری RBE [مقررات توسط اجرای قانون] نه تنها یک تلاش گمراه کننده و منحرف است که به منظور استفاده از معابر دلسوز آزادیخواه و ضد نظارتی طراحی شده است-بلکه کاملاً مزخرف است.”

به گفته استارک ، هنگامی که دفتر اجرای اینترنت SEC در سال 1998 ایجاد شد ، منتقدین بودند که می گفتند مقررات SEC بسیار مبهم است و مقررات با اجرای اجرای ، رشد اینترنت را خنثی می کند.

وی اظهار داشت: “در ضمن ، با تکیه بر انعطاف پذیری مقررات اوراق بهادار به پلیس ، اینترنت موارد ناخوشایند تر از تقلب در اوراق بهادار آنلاین را پاک کرد.”

وی گفت: “علاوه بر این ، تلاشهای جدی برای اجرای SEC آنلاین نیز راه را برای شکوفایی های فنی قانونی برای شکوفایی ، کارآمدتر و شفاف تر بازارها فراهم می کند و از این طریق به سرمایه گذاران فرصت های بیشتری برای موفقیت می دهد.”

در طی چند سال گذشته ، SEC بیش از چند مورد مشهور علیه شرکت های رمزنگاری مانند Ripple و Lbry راه اندازی کرده است ، و باعث می شود برخی منتقدین استدلال کنند که SEC از اقدامات اجرایی برای تدوین قانون در مورد یک مورد استفاده کرده است. مبنای به جای ایجاد مقررات روشن.
مقررات مربوط به اجرای اجرای یک اثر سرمازدگی وحشتناک و موارد لفاظی است – ما قبلاً شاهد استعدادهای رمزنگاری ، صادرکنندگان دارایی و استارتاپ ها در خارج از کشور هستیم.
استوارت آلدروتی ، مشاور عمومی Ripple ، همچنین در پست 28 نوامبر این رویکرد را زیر سوال برد و با استناد به فروپاشی مشهور FTX و مسری مرتبط که باعث شد بلاکفی به عنوان شواهدی که کار نمی کند ، استفاده کند.

یکی دیگر از داستان های موفقیت آمیز “مقررات توسط اجرای قانون”.

ماه ها پس از 100 میلیون دلار blockfi/sec blockfi در b/cy. وام 275 میلیون دلاری به FTX از Blockfi. مقادیر ناشناخته مدیون Blockfi از FTX. هیچ چیز ثبت نشده است.
با این حال ، به نظر استارک ، SEC با اقدامات خود قانون را دنبال می کند – و وی به پیروزی های قانونی اشاره کرد که دادگاه ها به نفع آن پیدا کرده اند.

وی گفت: “در واقع ، دادگاه ها مجموعه گسترده ای از پرونده های SEC را شامل می شوند که مربوط به پیشنهادات مربوط به رمزنگاری است. در حقیقت ، در 127 اقدامات اجرایی مربوط به رمزنگاری که قبلاً توسط SEC ثبت شده بود ، SEC یک پرونده واحد را از دست نداده است. “

“رویکرد SEC به ندرت نادرست گسترده است ، و همچنین شامل تلاش های اجرایی سرکش SEC نیست.”
وی افزود: “در عوض ، SEC به طور معمول یک کاربرد عقل و عقل را از الزامات اساسی قوانین اوراق بهادار فدرال به شرایط و فن آوری های جدید و در حال تحول در بازار اتخاذ می کند.”

تیموتی گهواره ، کارمند سابق سلسیوس و مدیر فعلی امور نظارتی در گروه اطلاعاتی blockchain ، به پست استارک پاسخ داد و این سؤال را مطرح کرد که آیا مقررات روشن در نهایت سیاست بهتری از مقررات توسط اجرای قانون خواهد بود.

“با این حال ، من با این استدلال موافقم ، آیا این بیش از حد خواهد بود که از این موضوع استفاده کنم که SEC و CFTC به همان روشی که Fincen در سال 2019 انجام داد ، راهنمایی می کند؟” او گفت.

“اگر Crypto بزرگ می گوید که به قوانین واضح جاده نیاز دارد ، آیا این معقول نیست که تنظیم کننده ها در یک ارتباط رسمی مانند راهنمایی روشن شوند که قوانین آنها در مورد ارزهای رمزنگاری اعمال می شود؟” گهواره اضافه شد.
کریس هیز ، عضو سابق هیئت مشاوره برای ائتلاف Blockchain PA [پنسیلوانیا] ، همچنین اظهار داشت که “رویکرد نظارتی معقول برای SEC خواهد بود تا درخواست اظهار نظر در مورد چگونگی عدم امکان دارایی های دیجیتال را برای دیدار با ثبت نام صادر کند. تعهدات ناشی از ماهیت دیجیتالی آنها در blockchain. “

“این اطلاعات را در نظر بگیرید و سپس با در نظر گرفتن تفاوت های تکنولوژیکی که بر حضانت ، فروش ثانویه و زمان/ساختار تسویه حساب تأثیر می گذارد ، در مقایسه با اوراق بهادار سنتی ، این قانون را در مورد چگونگی رعایت این افراد تحت قانون 33 پیشنهاد دهید.”

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا