دسته‌بندی نشده

آخرین خبرها از رمزریال؛ پروژه ارزدیجیتال ملی

به گزارش ایران ریچ، شمارش معکوس استفاده از رمزارز ملی یا همان «رمزریال» آغاز شده است. رمزریال که در چندماه اخیر حسابی خبرساز شده است قرار است به عنوان یک رمزارز ایرانی مورد معامله قرار گیرد. در همین رابطه علی صالح آبادی، رئیس کل بانک مرکزی از آغاز به کار پروژه رمزریال در دو بانک و دو فروشگاه معتبر خبر داد.

به گفته وی در طی یک هفته به صورت آزمایشی یک میلیارد تومان رمزریال از طریق بانک‌های ملت و ملی به حساب برخی کاربران منتقل شده است. همچنین امکان خرید کالا از دو فروشگاه معتبر نیز با استفاده از رمزریال فراهم شده است. احتمالا در آینده شاهد توسعه بیشتر این پروژه ملی باشیم. استفاده از رمزریال می‌تواند امیدها در رابطه با افزایش کاربرد و اعتماد به ارزدیجیتال در کشور ایران را بیشتر کند.

به نظر می‌رسد با توجه به اجرای این پروژه در کشور نیاز است تا کاربران ایرانی پیش از آغاز به کار آن، به طور کامل آموزش داده شوند. گفتنی است یکی از ویژگی‌های رمزریال، غیر قابل استخراج بودن آن است. در همین رابطه رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه رمزریال قابل استخراج نیست، این رمزارز را با سایر ارزهای دیجیتال جهانی متفاوت خواند. برخی از تحلیلگران بر این باورند که ارزدیجیتال ایرانی هنوز در ابتدای راه است و احتمالا باید شاهد تغییرات اساسی در شکل گیری آن باشیم.

جعفر اطمینان

جعفر اطمینان هستم، متولد مهر سال 71. از کودکی به نوشتن و خلق دنیاهای شگفت انگیز از طریق کلمات علاقه داشتم. علاوه بر اون به مطالعه ی کتاب علاقه دارم و حس میکنم مثل جهان های موازی عمل میکنن و میشه اونها رو کشف کرد. توی دانشگاه تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک ادامه دادم. فرزند هفتم یک خانواده 9 نفره ام و با وجود فراز و نشیب های زندگی، به آینده امیدوارم. در حال حاضر روی نوشتن یک کتاب رمان کار میکنم. با خوندن و نوشتن انگلیسی در حد خوب آشنایی دارم و تا الان بیش از دو میلیون کلمه تولید محتوای متنی سئو شده برای سایت های مختلف انجام دادم. موضوعاتی که تولید محتوا داشتم، در زمینه ی ارزهای دیجیتال، بازار فارکس، پزشکی، مهندسی، گردشگری، صنعت، کسب و کار و کارآفرینی، دیجیتال مارکتینگ، معرفی محصول و برند های مختلف بوده که خوشبختانه، نوشتن در تمام این زمینه ها برام تجربه ای بی نظیر ایجاد کرده. ممنونم از اینکه وقت گذاشتید خوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا