دسته‌بندی نشده

مدیر عامل Ripple می گوید صنعت کریپتو از قبل حرکت به خارج از ایالات متحده را آغاز کرده است

مدیر عامل ریپل پیشنهاد می کند که مقررات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از طریق ‘اجرا’ ‘روشی سالم’ برای تنظیم یک صنعت نیست و ممکن است منجر به این شود که ایالات متحده مکان کمتر جذابی برای شرکت های رمزنگاری باشد.

در مصاحبه 3 مارس بلومبرگ، برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل شبکه پرداخت دیجیتال مبتنی بر بلاک چین ریپل، پیشنهاد کرد که رویکرد مقرراتی SEC، ایالات متحده را در معرض خطر جدی از دست دادن یک هاب جذاب برای تکامل بعدی بلاک چین و کریپتو قرار می دهد. نوآوری.

گارلینگهاوس خاطرنشان کرد که پرونده SEC علیه ریپل این است که SEC صرفاً «توهین» و «حمله» به کل صنعت را انجام می دهد، و افزود که اگر SEC بتواند «غلبه کند»، «موارد بسیار دیگری» وجود خواهد داشت.

او پیشنهاد کرد که صنعت کریپتو «از قبل شروع به حرکت به خارج» از ایالات متحده کرده است، با توجه به اینکه فرآیند تنظیم رمزارز آن «پشت» به کشورهای دیگر مانند «استرالیا، بریتانیا، ژاپن، سنگاپور و سوئیس» است.

وی از این کشورها به خاطر صرف زمان و تفکر برای ایجاد «قوانین شفاف جاده» قدردانی کرد و افزود که رویکرد ایالات متحده «روشی سالم برای تنظیم یک صنعت» نیست.

گارلینگ هاوس یادآوری می کند که زمانی که «اولین بار در اواخر دهه 90 وارد صنعت فناوری شد»، پیشنهادهایی برای ممنوعیت اینترنت به دلیل «فعالیت غیرقانونی» وجود داشت، اما دولت این ایده را رد کرد و تصمیم گرفت «چارچوبی ایجاد کند».

او بر ‘مزایایی’ که این پذیرش زودهنگام بر مبنای ‘مبنای ژئوپلیتیکی’ به همراه داشت، برای استقرار ‘آمازون و گوگل’ در ایالات متحده تأکید کرد و نشان داد که در حال حاضر همین فرصت با ایجاد چارچوبی برای کریپتو روی میز است.
گارلینگ هاوس معتقد است که فرآیند چارچوب باید با تشریح ‘حفاظت روشن برای مصرف کنندگان’ آغاز شود.

او افزود که مصرف‌کنندگان از «تأخیر» رنج می‌برند، زیرا «حفاظت یکسانی» که چارچوب‌های نظارتی «می‌توانند ارائه کنند» ندارند.

گارلینگ هاوس معتقد است که امسال باید تصمیمی در مورد پرونده SEC علیه ریپل گرفته شود.
اخیراً، جان دیتون، بنیانگذار خبرنامه حقوقی Crypto Law Lawyer، در 5 مارس با 245000 دنبال کننده خود در توییتر تماس گرفت و اعلام کرد که همه شرکت‌هایی که در «دعوای حقوقی فعال» با SEC هستند، باید همکاری کنند و «استراتژی‌های هماهنگ» را توسعه دهند. آن ‘جنگ’ ما باید به خارج فکر کنیم و سازماندهی کنیم.

برای مثال، همه شرکت‌هایی که در دعوای حقوقی فعال با SEC یا در شرف تشکیل هستند، باید جلساتی داشته باشند، ایده‌ها را به اشتراک بگذارند و استراتژی‌های هماهنگ را توسعه دهند. این یک جنگ است.

خوشحال میشم کمک کنم شاید بتوانم elonmusk را به عنوان منفورترین SEC جایگزین کنم.
این امر پس از آن صورت می گیرد که کریستین اسمیت، مدیر عامل انجمن بلاک چین، در مصاحبه ای در 22 فوریه به بلومبرگ گفت که فرآیند تنظیم رمزارز در ایالات متحده در حال انجام ‘پشت درهای بسته’ است و افزود که برای مشارکت بیشتر صنعت در ‘فرایند باز’ حیاتی است. ‘

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا