دسته‌بندی نشده

جهش بیت کوین Dogecoin ممکن است خبر بدی برای بازار باشد

در حالی که به نظر می رسد بیت کوین (BTC) و بازار گسترده تر کریپتو علیرغم افزایش ریسک اعتباری که بازیگران اصلی صنعت در پی فروپاشی FTX با آن مواجه شده اند، جایگاه خود را پیدا کرده اند، هنوز یک عامل وجود دارد که نشان می دهد روند نزولی به پایان نرسیده است.
دوج کوین (DOGE) در 10 روز گذشته 40 درصد رشد کرده است و از افزایش 18 درصدی اتر (ETH) و رشد 8 درصدی بیت کوین پیشی گرفته است. داده ها نشان می دهد که کل سرمایه بازار با 10 درصد افزایش به 808 میلیارد دلار رسیده است.
این اختلاف قابل توجه است زیرا، از نظر تاریخی، سودهای بزرگ در DOGE و سایر سکه‌های میم مانند shiba inu (SHIB) فروش گسترده‌ای را در بازار به همراه داشته است.

شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Santiment در یادداشتی درباره بازار گفت: “هر بار که قیمت DOGE به سرعت شروع به افزایش می کند، چند لحظه بعد یک سقوط در سراسر بازار رخ می دهد.” “در حال حاضر، ما شاهد چنین افزایشی هستیم. حال سوال این است که آیا این زمان متفاوت است؟”

نمودار نشان می‌دهد که افزایش‌ها در DOGE، که به عنوان یک شوخی در سال 2013 آغاز شد، در 12 ماه گذشته به شاخص‌های متضادی تبدیل شده‌اند و سرمایه‌گذاران را بر آن داشته تا موقعیت‌های صعودی را در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال کاهش دهند. بارزترین مثال، جهش اواخر اکتبر DOGE است که پیش‌بینی کاهش بیت کوین ناشی از FTX به پایین‌ترین سطح ۲۴ ماهه در اواسط نوامبر بود.
باید دید که تاریخ تکرار خواهد شد یا خیر.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا