دسته‌بندی نشده

پلتفرم DappBay و بررسی اعتبار پروژه‌های شبکه بایننس

BNB Chain بایننس پلتفرم دی اپ بی DappBay را راه‌اندازی کرد – یک مرکز dApp در اکوسیستم زنجیره BNB.

این بلاکچین دارای یک ابزار اسکن ریسک قرارداد با کاربری آسان به نام «زنگ قرمز» است که پروژه‌های با ریسک بالا را شناسایی می‌کند تا به کاربران کمک کند از سرمایه‌گذاری‌های خود در برابر کلاهبرداری‌های احتمالی محافظت کنند.

Red Alarm از قابلیت‌های پیشرفته کنترل ریسک زنجیره BNB استفاده می‌کند تا به کاربران اجازه دهد ریسک‌های پروژه را با وارد کردن آدرس قرارداد ارزیابی کنند تا متوجه شوند که آیا نقص منطقی یا خطرات کلاهبرداری دارد یا خیر.

مدیر سرمایه گذاری در BNB Chain می‌گوید:

با استفاده از داده‌های بازار، DappBay به جامعه زنجیره BNB اجازه می‌دهد تا بهترین پروژه‌هایی که اخیراً راه‌اندازی شده‌اند، مانند Gamefi، Defi، NFT و غیره را فهرست و رتبه‌بندی کند.

مهمتر از همه، ویژگی Red Alarm به کاربران کمک می‌کند تا یک قدم جلوتر از کلاهبرداران باشند. این سیستم در زمان واقعی خطرات احتمالی مرتبط با پروژه‌ها را هشدار می‌دهد و به جامعه اجازه می‌دهد تا تصمیمات سرمایه‌گذاری آگاهانه را اتخاذ کنند.

این یک پیشرفت است، نه تنها برای جامعه زنجیره BNB، بلکه برای کل جامعه بلاکچین.

گوئندالین رجینا

هدف پلتفرم DappBay – دی اپ بی

به گفته بایننس هدف DappBay کمک به جامعه برای درک روندهای بازار با آخرین رتبه‌بندی پروژه‌ها و پیش‌بینی ریسک‌های مرتبط با پروژه مد نظر در زمان واقعی است. همچنین دارای ویژگی‌های دیگری است که به توسعه دهندگان کمک می‌کند تا dAppهای خود را در DappBay فهرست کنند و از نفوذ و ابزارهای جامع زنجیره BNB برای بازاریابی استفاده کنند.

ابزارهایی شامل رتبه‌بندی «سریع‌ترین رشد کاربر»، «توکن‌های دارای بهترین عملکرد» و «پرطرفدار» به جامعه کمک می‌کنند تا جدیدترین و محبوب‌ترین پروژه‌ها را به راحتی کشف کنند.

مزایای پلتفرم DappBay

 • پلتفرم جدید بایننس – DappBay، واقعاً می‌تواند برای اکوسیستم وب 3.0 انقلابی باشد.
 • DappBay در واقع، خود را به عنوان یک راه حل عالی برای نگرانی‌های مکرر بدبین‌ترین کاربران نشان می‌دهد.
 • DappBay پذیرش گسترده را تسهیل می‌کند و به تازه‌کارها و افرادی که کوین ندارند کمک می‌کند تا با اطمینان از دنیای سرمایه‌گذاری‌های ارز دیجیتال استقبال کنند.
 • در واقع، قدرت واقعی پلتفرم، Red Alarm است که قادر است سطوح ریسک هر پروژه را در زمان واقعی ارزیابی کند.
 • DappBay لیست جامعی از امیدوارکننده‌ترین پروژه‌های آینده را حتی قبل از راه‌اندازی آن‌ها تجزیه و تحلیل و جمع‌آوری می‌کند!
 • به این ترتیب کاربران دیگر مجبور نیستند ساعت‌ها در توییتر برای جستجوی پروژه آلفا وقت بگذارند.

چه چیزی باعث راه‌اندازی پلتفرم DappBay شد؟

موسس و مدیر عامل بایننس، چانگ‌پنگ ژائو (CZ) در صفحه شخصی توییتر خود خبر از انتشار این پلتفرم داد و نوشت “Stay SAFU”.

توئیت CZ و خبر انتشار پلتفرم DappBay
توئیت CZ

اعلامیه راه‌اندازی این پلتفرم تنها دو روز پس از آن منتشر شد که ژائو خودش در یک درام امنیتی شرکت داشت. ژائو توییت کرد که سیستم تهدید داخلی بایننس یک سوء استفاده بالقوه در Uniswap V3 در بلاکچین اتریوم شناسایی کرده است. در حالی که خطر امنیتی وجود داشت، بعداً تأیید شد که این یک حمله فیشینگ بود که در آن مهاجم پیامی را به هزاران کاربر ارسال کرد که ادعا می‌کرد UNI توکن Uniswap را به کیف پول‌های خاصی ارسال کرده است. اگر کاربران با پیام تعامل داشته باشند، به مهاجم امکان دسترسی به کیف پول خود را می‌دهند.

ژائو به خاطر این توییت زودهنگام با واکنش‌های زیادی مواجه شد، که او 9 توییت پشت سر هم ارسال کرد تا توضیح دهد که چرا این کار را انجام داده است. به طور خلاصه، او احساس می‌کرد در صورت حمله واقعی، ارسال چیزی، هرچند زودرس، ضروری بود تا اینکه اصلا توییتی ارسال نشود. او احساس کرد که یک توییت اولیه می تواند میلیون‌ها کاربر را نجات دهد.

راه‌اندازی DappBay تنها یک قدم در توسعه بلند مدت اکوسیستم زنجیره BNB است. بایننس عمداً نام تجاری خود را تغییر داد تا در طول زمان از بلاکچین فاصله بگیرد و یک اکوسیستم غیرمتمرکز تمام عیار را توسعه دهد.

گواه عدم تمرکز این واقعیت است که بایننس قادر به بازیابی وجوه از هک پروتکل‌های متعدد نبود. DappBay پاسخی به سیل شکایات سرمایه‌گذارانی بود که سرمایه خود را به طور جبران ناپذیری از دست دادند.

چرا پلتفرم DappBay را انتخاب کنید؟

 • به دنبال پروژه های Web3 برای یادگیری بیشتر و سرمایه‌گذاری در آن‌ها هستید؟
 • زمان و تلاش زیادی را صرف یافتن پروژه‌های اولیه می‌کنید و فرصت‌های سرمایه‌گذاری عالی را از دست می‌دهید؟
 • تشخیص اینکه کدام پروژه ایمن یا قابل اعتماد است دشوار است و نگران عدم توانایی در شناسایی ریسک هستید؟

اکنون در BNB Chain می‌توانید از DappBay برای اسکن پروژه‌های Web3 به راحتی استفاده کنید و مشکلات فوق را برطرف کنید.

 • پلتفرم DappBay به کاربران کمک عملی در کشف پروژه‌های نوآورانه Web3 می دهد.
 • ویژگی Red Alarm سطوح ریسک پروژه را در زمان واقعی ارزیابی می‌کند و به کاربران در ارتباط با برنامه‌های با ریسک بالا هشدار می‌دهد.

با آخرین رتبه‌بندی پروژه‌ها، به سرعت روندهای بازار را درک کنید.

رتبه‌بندی پروژه‌ها در پلتفرم DappBay
رتبه‌بندی پروژه‌ها

DappBay بهترین پروژه‌هایی را که اخیراً راه‌اندازی شده‌اند، از جمله Gamefi، Defi، NFT و غیره را بر اساس داده‌های بازار فهرست و رتبه‌بندی می‌کند. با رتبه‌بندی‌های «سریع‌ترین رشد کاربر»، «توکن های دارای بهترین عملکرد» و «پرطرفدار»، می‌توانید به راحتی جدیدترین و محبوب‌ترین پروژه‌ها را بیابید و به سرعت از فرصت‌های سرمایه‌گذاری استفاده کنید.

با پیش نمایش پروژه‌های آینده یک قدم جلوتر باشید.

پیش نمایش پروژه‌های آینده در DappBay
پیش نمایش پروژه‌های آینده

DappBay لیست کاملی از پروژه های با کیفیت آینده را قبل از راه‌اندازی آن‌ها تجزیه و تحلیل و گردآوری می‌کند. دیگر لازم نیست زمان زیادی را در رسانه‌های اجتماعی صرف کنید تا گوشه‌هایی از اطلاعات مربوط به پروژه‌های آینده را جمع آوری کنید. DappBay به شما این امکان را می‌دهد که پروژه‌های با پتانسیل بالا را به راحتی و زودتر از دیگران کشف کنید.

خطرات را پیش بینی کنید، بازی کنید و با خیال راحت کسب درآمد کنید.

پیش بینی ریسک در پلتفرم DappBay
پیش بینی ریسک

DappBay با ترکیب قابلیت‌های کنترل ریسک گسترده زنجیره BNB، ابزار اسکن ریسک قرارداد با کاربری آسان را ارائه می‌کند. به سادگی آدرس قرارداد را وارد کنید تا متوجه شوید که آیا قرارداد دارای نقص‌های منطقی است یا خطرات کلاهبرداری دارد. علاوه بر این، Red Alarm به طور مداوم لیست پروژه‌های مخاطره آمیز را در BSC به روز می‌کند. از سرمایه‌گذاری خود با DappBay محافظت کنید.

بررسی پلتفرم DappBay و هشدار کلاهبرداری

برای استفاده از هر یک از امکانات «اسکن قرارداد» و «زنگ قرمز» می‌توانید بر روی دکمه مورد نظر خود کلیک کنید تا به پلتفرم Dappbay هدایت شوید.

دو ویژگی اصلی DappBay شامل موارد زیر است:

1- اسکن قرارداد

این ویژگی به کاربران این امکان را می‌دهد که هر پروژه‌ای را با وارد کردن آدرس قرارداد BSC تایید یا رد کنند. اگر قرارداد دارای نقص‌های منطقی و خطرات کلاهبرداری باشد، ابزار اسکن ریسک به کاربران در مورد ریسک‌های سرمایه‌گذاری و کلاهبرداری‌های احتمالی مرتبط با پروژه هشدار می‌دهد.

اسکن آدرس قرارداد برای شناسایی سطح ریسک
اسکن قرارداد

در حال حاضر فقط آدرس‌های قرارداد در شبکه BSC (بایننس اسمارت چین) قابل تایید است. ارائه سطح ریسک از پروژه مورد نظر توصیه برای سرمایه‌گذاری از جانب این پلتفرم نیست. به عنوان مثال اگر یک پروژه سرمایه‌گذاری در این پلتفرم با ریسک پایین آورده شده باشد به منزله تشویق این پلتفرم برای سرمایه‌گذاری در آن پروژه نمی‌باشد.

2- زنگ قرمز Red Alarm

ویژگی Red Alarm پروژه‌هایی را که باعث کلاهبرداری‌های احتمالی از طریق فریب دادن کاربران DeFi می‌شود را فهرست می‌کند. این ویژگی به کاربران کمک می‌کند تا از تله‌ها دوری کنند و سرمایه‌گذاری خود را به طور ایمن در پلتفرم‌های قابل اعتمادتر انجام دهند.

زنگ قرمز و پروژه‌های پر ریسک در DappBay
زنگ قرمز

سرمایه‌گذاری در پروژه‌های لیست شده در این قسمت توصیه نمی‌شود چرا که احتمال از دست رفتن سرمایه بالا می‌باشد.

امکانات ارائه شده توسط پلتفرم DappBay

در کنار ابزارهای اسکن ریسک و زنگ قرمز، DappBay ویژگی‌های مهم دیگری را ارائه می‌کند که می‌توان از آن‌ها در جستجوی dAppهای واقعی و قابل اعتماد و همچنین اکثر برنامه‌های پرطرفدار استفاده کرد.

انتخاب شده توسط Kols (با نفوذها)

توسعه‌دهندگان DappBay بخشی را ادغام کردند که در آن می‌توانید بیشترین dAppهای توصیه‌شده توسط با نفوذهای کریپتو و نهنگ‌ها را بیابید.

dappهای توصیه شده توسط نهنگ‌ها
انتخاب شده توسط Kols (با نفوذها)

این امر اعتبار پلتفرم‌های شایسته را فراهم می‌کند و آن‌ها را در خط مقدم کاربران قرار می‌دهد. این ویژگی برای تازه واردان یا کسانی که دانش کافی در مورد فضای DeFi ندارند، یک مزیت اثبات شده خواهد بود.

رتبه‌بندی بازی‌های گیم فای

DappBay دارای داشبوردی است که در آن کاربران می‌توانند سریع‌ترین پلتفرم‌های GameFi از نظر رشد کاربر و همچنین توکن‌های بازی را مشاهده کنند. هر روز که می‌گذرد، صدها بازی جدید برای کسب درآمد در شبکه‌های مختلف بلاکچین راه‌اندازی می‌شوند.

رتبه‌بندی بازی‌ها و توکن‌های بازی
رتبه‌بندی بازی‌ها

در میان هزاران بازی DeFi، این ویژگی می‌تواند برای کسی، به‌ویژه برای تازه واردان، به دردسری تبدیل شود که با یک پلتفرم بازی کم خطر و قابل اعتماد، جوایز زیادی را کسب کند. DappBay با قابلیت مشاهده آن دسته از بازی‌هایی که تعداد کاربران سریع‌تر در حال افزایش است، در این زمینه می‌کند.

بازی یکی از عوامل اصلی در گسترش تمرکززدایی است. کسب و کار GameFi با مفاهیم بازی برای کسب درآمد، نقشی محوری در جذب قابل توجه مردم به سمت دنیای غیرمتمرکز ایفا کرد. همچنین، با راه‌اندازی پروژه مگا متاورس، رونق صنعت غیرمتمرکز بازی پیش بینی می‌شود.

با این حال، اگر کاربر روی پلتفرم‌های جعلی با یک قرارداد هوشمند مخرب قرار بگیرد، احتمال کلاهبرداری وجود دارد. اما، اکنون DappBay می‌تواند با هدایت افراد به سمت پلتفرم‌های قابل اعتمادتر، این خطر را برای کاربران کاهش دهد.

بررسی پروژه‌های ترند و داغ

صرافی‌های غیرمتمرکز کریپتو (Dex) به بخش مورد علاقه DeFi برای علاقه‌مندان به کریپتو تبدیل شد. کریپتو از جمله دارایی‌هایی است که افراد می‌توانند با تکنیک‌های معاملاتی دقیق سود بیشتری نسبت به هر سرمایه‌گذاری دیگری کسب کنند. در این قسمت می‌توانید لیستی از پروژه‌هایی را مشاهده کنید که در حال فراگیر شدن می‌باشند.

پروژه‌های در حال ترند شدن
ترندینگ

بررسی پروژه‌هایی که قرار است در آینده راه‌اندازی شوند

در این بخش، کاربران می‌توانند نگاهی به پروژه‌های جذابی بیندازند که قرار است در آینده نزدیک راه‌اندازی شوند. با استفاده از این موارد، آنها همیشه بدون انجام جستجوی گسترده با پروژه‌های آینده همراه خواهند بود.

نگاهی به پروژه‌های جذاب آینده
پروژه‌های آینده

بررسی پروژه‌های ویژه

در این قسمت می‌توانید به نام‌ترین پلتفرم‌ها را از دسته‌های مختلف dApp پیدا کنید، مانند:

 • بازی‌های کسب درآمد
 • صرافی‌های غیر متمرکز
 • بستر وام دهی
 • توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT)
پروژه‌های به نام در قسمت ویژه
ویژه

اسکن یک پروژه و مشاهده ریسک پذیری آن

پس از ورود به پلتفرم DappBay به آدرس https://dappbay.bnbchain.org با استفاده از ذره بین موجود در قسمت بالایی سایت می‌توانید از وجود پروژه مد نظر خود در این پلتفرم اطلاع حاصل کنید.

جستجو پروژه مد نظر برای شناسایی ریسک
جستجوی پروژه

به عنوان مثال ما پروژه‌ Pand Pets را در نظر داریم. پس به جستجوی این پروژه می‌پردازیم.

جستجوی پروژه Panda Pets برای شناسایی ریسک
پروژه Panda Pets

مشاهده می‌کنیم که پروژه مد نظر ما در لیست زنگ قرمز این پلتفرم وجود دارد و سرمایه‌گذاری در آن دارای سطح ریسک بالایی است.

پلتفرم دی اپ بی: جمع‌بندی

متاسفانه کلاهبرداری در ارزهای دیجیتال بسیار رایج است. راه‌اندازی پلتفرم DappBay خبر خوشی است چرا که خدمات ارزشمندی را برای جامعه کریپتو ارائه می‌کند.

 • به نظر می‌رسد Red Alarm یکی از بزرگترین مشکلات دنیای ارزهای دیجیتال را روی کاغذ حل کند!
 • داشتن ابزاری که سطح ریسک را ارزیابی می‌کند، کاربران بیشتری را به این اکوسیستم نزدیک می کند.

DappBay – Find Top dApps on Best dApp Store on BNB Chain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا