دسته‌بندی نشده

قیمت ATOM به روند صعودی خود ادامه می دهد و 5.46 درصد دیگر افزایش می یابد

با شروع سال جدید، بازار ارزهای دیجیتال جان گرفته است. یکی از ارزهای دیجیتالی که از افزودن نقدینگی در سال جدید در بازار بهره برده است، Cosmos (ATOM) است که طبق CoinMarketCap طی 24 ساعت گذشته 5.46 درصد افزایش داشته است. در نتیجه، قیمت ATOM در زمان انتشار 9.88 دلار معامله می شود.

این آلتکوین همچنین توانسته است در برابر دو رهبر بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) سود داشته باشد و در برابر هر دو رهبر به ترتیب 4.18 و 3.82 درصد تقویت شده است. در زمان چاپ، یک ATOM 0.0005926 BTC و 0.008169 ETH ارزش دارد.

همچنین در 24 ساعت گذشته حجم معاملات روزانه ATOM افزایش 40.20 درصدی داشته است که حجم کل معاملات ATOM را به 98,152,610 دلار رسانده است.
قیمت ATOM پس از چاپ مداوم بالا و پایین‌ترین قیمت در 2 هفته گذشته، یک کانال قیمت صعودی تدریجی ایجاد کرده است. با توجه به اینکه قیمت ATOM در حال حاضر بالاتر از خطوط متحرک متحرک نمایی 9 روزه و 20 روزه معامله می شود، به دنبال خروج از کانال قیمت ذکر شده و حرکت به سمت سطح مقاومت در 10.5 دلار است.

شاخص های فنی در نمودار روزانه ATOM در زمان انتشار، صعودی هستند. در حال حاضر، پس از تلاقی صعودی بین دو خط دیروز، خط متحرک نمایی 9 روزه بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه است. علاوه بر این، خط RSI روزانه به خوبی بالاتر از خط روزانه RSI SMA قرار دارد و شیب تند به سمت منطقه ای که بیش از حد خرید شده است، قرار دارد.

سلب مسئولیت: دیدگاه ها و نظرات، و همچنین تمام اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در این تحلیل قیمت، با حسن نیت منتشر شده است. خوانندگان باید تحقیق و کوشش خود را انجام دهند. هر اقدامی که توسط خواننده انجام شود کاملاً به عهده خود آنها است. Coin Edition و شرکت های وابسته به آن هیچ مسئولیتی در قبال آسیب یا ضرر مستقیم یا غیرمستقیم نخواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا